این فیلم ها را در آخر هفته از تلویزیون ببینید
این فیلم ها را در آخر هفته از تلویزیون ببینید

فیلم‌های سینمایی «تا مدار ده درجه»، «خواب‌های دنباله‌دار» و «خروس جنگی» تنها برخی فیلم‌های آخر هفته تلویزیون هستند.

فیلم‌های سینمایی «تا مدار ده درجه»، «خواب‌های دنباله‌دار» و «خروس جنگی» تنها برخی فیلم‌های آخر هفته تلویزیون هستند.

به گزارش تیتر هنر  فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «شمال از شمال‌ غربی»، «تا مدار ده درجه»، «خواب‌های دنباله‌دار»، «بال‌های خوشبختی»، «کنار هم»، «مراقب»، «شاخ به شاخ»، «هویت پنهان ۲»، «خروس جنگی» «زودیاک چینی»، «ادی عقاب آسمان‌ها»، «گرگ قرمز»، «پیشگویی‌های مرد شاپرکی»، «غرب غارتگر»، «نیکلا کوچولو»، «ای رفیق»، «ویروس»، «غریبه»، «تمره»، «غذای دریایی»، «پنگوئنی به‌نام اسکوتر»، «دایناسور»، «باد و مه»، «جوخه»، «دست شیطان» «ببر خیزان اژدهای نهان»، «سنگ سیاه»، «فراری»، «آدم برفی‌ها»، «رودخانه زندگی»، «اسم من خان» و «توهم» پنج‌شنبه و جمعه، ۲ و ۳ آذرماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

*************************************

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «شمال از شمال‌ غربی» به کارگردانی آلفرد هیچکاک، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کری گرانت و اوا ماری سنت خواهید دید: راجر تورنهیل مردی است تحصیل‌کرده که در کار تبلیغات اعتبار زیادی دارد. با بروز اتفاقاتی در زندگی‌اش، پی می‌برد که به‌جای یک جاسوس بین‌المللی اشتباه گرفته شده است. با این حادثه زندگی آرام او دگرگون می‌شود. او ابتدا توسط فردی مرموز به‌نام فیلیپ وندام گروگان گرفته می‌شود….

*************************************

فیلم تلویزیونی «تا مدار ده درجه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پارسا یاور، فیلم‌ساز جوانی است که پدرش به‌عنوان ناخدا در یک نفت‌کش نیروی دریایی عازم خلیج عدن است. او برای فیلمبرداری از انتقال نفت توسط یک نفت‌کش به کشورهای خارجی به‌همراه دستیار خود سوار کشتی می‌شود. ناخدا یاور که به‌خاطر مقتضیات شغلی اکثر اوقات در خانه نبوده رابطه صمیمانه‌ای با پارسا ندارد. مدتی پس از حرکت کشتی و ورود به آب‌های آزاد، دزدان دریایی به نفت‌کش حمله می‌کنند. آنها پارسا و دستیارش را گروگان گرفته و از ناخدا یاور می‌خواهند که با سران نیروی دریایی تماس گرفته و از آنها تقاضای پول نماید….

در این فیلم، داریوش فرهنگ، حسن جوهرچی و محمود عزیزی هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «خواب‌های دنباله‌دار» به کارگردانی پوران درخشنده، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ‌‌۲۳:۳۰ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: ریحانه دختر ۸ ساله‌ای است که یک شب خواب می‌بیند معلم مدرسه‌اش تصادف کرده است. فردای آن روز معلم آنها خانم همتی به مدرسه نمی‌آید و تلاش برای تماس با وی بی‌نتیجه می‌ماند. ریحانه که در گذشته خواب‌هایش عیناً تعبیر شده با معلم تربیتی و مدیر مدرسه در مورد خوابش صحبت می‌کند؛ ولی آنها در ابتدا حرف‌های او را باور نمی‌کنند و کماکان به دنبال ردی از همکارشان می‌گردند…

در این فیلم سینمایی، پانته‌آ بهرام، علیرضا خمسه، مهران احمدی و عزت‌‌الله رمضانی‌فر نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «بال‌های خوشبختی» به کارگردانی بهروز شعیبی، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی سعید پورصمیمی و زهرا سعیدی آمده است: در آپارتمانی زن و شوهری به‌نام سعید و بدری زندگی می‌کنند که بسیار به‌هم علاقه‌مندند. در این آپارتمان خانواده دیگری نیز زندگی می‌کنند که یک پسر کوچک به‌نام پارسا دارند. پدر پارسا بیکار است و همسرش کار می‌کند. بین پدر و مادر پارسا دعوا و اختلاف پیش می‌آید و پسر کوچک آنها پارسا غالباً در خانه تنها می‌ماند. یک روز که بدری خانم، جایی رفته است پارسا شیطنت کرده و وسایلی را به حیاط پرتاب می‌کند و همین باعث عصبانیت سعید می‌شود. کلنجار رفتن سعید با پسر بچه ادامه دارد تا اینکه در خانه سعید بر اثر باد بسته می‌شود! پارسا از او می‌خواهد که با هم بازی کنند. اما سعید با لباس راحتی خانه به خیابان می‌رود تا کلیدساز را پیدا کند تا در آپارتمان را باز کند اما…

*************************************

فیلم سینمایی «کنار هم» به کارگردانی آرتور لاندن، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی آلفی فیلد و بل پاولی در مورد دختری نوجوان است به‌نام لارن که پس از مرگ مادر و پدرش، مسئولیت برادر کوچکش هاروی و مادربزرگش به دوش او افتاده است. لارن دونده خوبی است و کارگزار سودجویی، او را راضی می‌کند که بورسیه دانشگاهی را بپذیرد و پیرو این مطلب، مادربزرگ را به خانه سالمندان فرستاده و برای هاروی نیز خانواده‌ای پیدا شود! مادربزرگ نامه‌ای قدیمی از پدربزرگ به هاروی می‌دهد و هاروی به امید یافتن قیم و نگه داشتن خانه و خانواده‌شان، پای پیاده به راه می‌افتد و لارن هم به‌دنبال او به راه می‌افتد. آنها راه زیادی را طی کرده و از دست کارگزار لارن فرار می‌کنند اما لارن در نهایت گیر می‌افتد….

*************************************

فیلم سینمایی «مراقب» به کارگردانی اسکات فرانک، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: کریس پراد، جوان هاکی بازی است که در اثر سانحه تصادف توانایی حافظه‌اش به میزان قابل توجهی کاهش یافته و برای فراموش نکردن امور روزمره آنها را در دفتری یادداشت می‌کند. مردی به‌نام گری اسپارکو با ادعای اینکه از دوستان قدیمی کریس است با او طرح دوستی می‌ریزد، اما در واقع گری و هم‌دستانش قصد دارند از موقعیت کریس که نظافتچی شیفت شب یک بانک محلی است سوء استفاده نموده و به کمک او از بانک سرقت کنند. کریس در ابتدا وسوسه شده با آنها همکاری می‌کند اما در شب مورد نظر پشیمان شده و قصد کنار کشیدن دارد ولی با مخالفت شدید گری مواجه می‌شود…

جوزف گوردون، جف دانیل و متیو گود بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «شاخ به شاخ» به کارگردانی سعید آقاخانی، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی محسن قاضی مرادی و شهره سلطانی خواهید دید: بهرام، پس از سال‌ها اعتیاد، به‌دنبال یک سانحه و بستری شدن در بیمارستان به‌مدت یک هفته به‌صورت اجباری تحت درمان ترک اعتیاد قرار می‌گیرد. اما پس از ترخیص از بیمارستان تلاش زیادی می‌کند تا کمی مواد مخدر به‌دست آورد. هنگامی‌که این تلاش فراوان به ثمر می‌نشیند، حرف‌های برادرش باعث می‌شود تا برخی وقایع عاطفی و معنوی در ذهن او تداعی شود….

*************************************

فیلم سینمایی «هویت پنهان ۲» به کارگردانی تیل اندمن، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

نینا کانزندورف، بنجامین سادلر و آلوارا هوفلس بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

فیلم سینمایی «خروس جنگی» به کارگردانی سیدمسعود اطیابی، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

خروس جنگی قصه زن و شوهری است که تصمیم می‌گیرند مدتی جایشان را با هم عوض کنند! قرار گرفتن در جایگاه یکدیگر برای هر کدام ماجرایی را به‌وجود می‌آورد….

مریلا زارعی، رضا عطاران و کیومرث ملک مطیعی در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «زودیاک چینی» به کارگردانی جکی چان، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۴:۳۰۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

*************************************

فیلم سینمایی «ادی عقاب آسمان‌ها» به کارگردانی دیکستر فلیتچر، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: ادی پسر خردسالی است که علیرغم مشکلی در مفصل زانو, رویای قهرمانی در المپیک را در سر می‌پرورد. او که کودکی بسیار بازیگوش است سعی می‌کند تا به تمرین ورزش‌های المپیکی مثل دو و میدانی بپردازد ولی هر بار مشکلی برای خانواده پیش می‌آورد.

تارون اگرتون، هاق جک من و تام کستلو بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «گرگ قرمز» به کارگردانی اگنتا فاگرستروم اولسون، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: آنیکا خبرنگار روزنامه، همیشه پیگیر کارهای خبری روزنامه‌نگار معروفی به‌نام بینی است. تا اینکه به طرز مشکوکی در خیابان یک ماشین سواری به بینی می‌زند و موجب مرگ او می‌شود. پس از آن چند قتل مشابه دیگر نیز صورت می‌گیرد! آنیکا که می‌داند بینی روی پرونده‌ای مربوط به یک گروه خرابکار قدیمی به‌نام گرگ قرمز کار می‌کرده، تحقیقات او را ادامه می‌دهد. او متوجه می‌شود گروه گرگ قرمز سال‌ها قبل بعد از یک خرابکاری دست به جنایت زده‌اند و حالا رئیس این گروه جزو دولت است….

در این فیلم سینمایی مالین کرپین و بورن کلمان نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «پیشگویی‌های مرد شاپرکی» به کارگردانی مارک پلینگتون، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

*************************************

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «غرب غارتگر» به کارگردانی جک پالترو، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در زمانی اتفاق می‌افتد که آمریکا دچار خشکسالی‌های پی‌درپی شده و آب برایشان بسیار مهم است. در این اوضاع ارنست هولم کشاورز، در تلاش است تا علاوه بر نگهداری مزرعه خود، از دخترش، ماری و نامزدش هم محافظت کند. اما دختر او برای سرقت زمین نقشه‌هایی در سر دارد….

نیکلاس هالت و مایکل شانون بازیگران این فیلم هستند.

*************************************
فیلم سینمایی «نیکلا کوچولو» به کارگردانی لورنت تیرارد، جمعه ۳۳ آذرماه ساعت ۸۸ از شبکه پنج پخش می‌شود.

*************************************
فیلم سینمایی «ای رفیق» به کارگردانی آبشیک ژین، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان فیلم از این قرار است که: چاکا و تینو دو دوست بسیار صمیمی هستند که همیشه با هم هستند. آنها برای پول درآوردن از یکی از دوستانشان که نقاش است، درخواست می‌کنند که یک نقاشی کپی بکشد و چاکا بدون اطلاع تینو آن را می‌فروشد و بعد که متوجه اشتباهش می‌شود با دوستانش سعی می‌کند قبل از اینکه آبروریزی شود نقاشی را پس بگیرند…

دارشان جاریوالا و مانجو جوشی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************
فیلم سینمایی «ویروس» به کارگردانی دانته لم، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جی جائو و نیکلاس تسه آمده است: گروه تبهکاری با همکاری چند پلیس فاسد قصد دارند یک عامل ویروسی را برای فعالیت‌های تبهکاری خود به‌کار ببندند. جان مان، پلیس وظیفه‌شناس چینی به‌همراه یک گروه پلیس تلاش می‌کنند تا مخترع این ویروس ادواردو روسلینی و خود ویروس را که توامان کارکردهای مخرب و درمانگر دارد، از شر تبهکاران حفظ کنند. اما روسلینی می‌میرد و ویروس به‌دست تبهکاران می‌افتد …

*************************************

شبکه شما

فیلم سینمایی «غریبه» به کارگردانی بهادر اسدی، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۲۴ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: بابک و دانیال دو دوست صمیمی که جویای کار هستند به پیشنهاد نامزد بابک قرار می‌شود در خانه سالمندان مشغول به کار شوند. یکی از افراد این خانه به‌نام رحمت، که خود را سالمند نشان می‏دهد، با ساکن شدن در خانه سالمندان مدعی می‏شود که در زیر یکی از اتاق‏های این خانه گنجی پنهان است و او نقشه آن، را دارد و این موضوع را با دانیال در میان می‏گذارد و همه سالمندان به نحوی از این موضوع مطلع می‏شوند….
عباس جمشیدی‌فر، مهرداد نیکنام و سوسن پرور بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

فیلم سینمایی «تمره» به کارگردانی غلام‌حسین لطفی، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آزاده قاسمی و سید محمد طاهریان خواهیم دید: برزو پسر جوانی است که خانواده خود را از دست داده است و به انیس دختر کوهزاد علاقه‌مند است، اما کوهزاد قصد دارد دختر خود را به مردی به‌نام چنگیز بدهد که خان زاده است و هدایت گله‌اش به دست پسر کوهزاد است…

*************************************

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «غذای دریایی» به کارگردانی گوآن هویی، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

داستان با ماجرای تعقیب و گریز یک کوسه به‌نام جولیوس و ماهی کوچکی به‌نام پاپ شروع می‌شود. آنها مشغول بازی هستند که دو بچه‌ی انسان به اعماق آب می‌آیند و تخم‌های ماهی بسیاری را که پاپ آنها را خواهر و برادران خود می‌داند با خود می‌برند. پاپ از این موضوع بسیار غمگین می‌شود. او که همیشه شاهد شکار شدن ماهی‌ها توسط جولیوس و سایر کوسه‌هاست، تصمیم می‌گیرد دیگر با جولیوس دوست نباشد تا اینکه روزی ماهی‌گیران جولیوس را شکار می‌کنند …

*************************************
انیمیشن سینمایی «پنگوئنی به‌نام اسکوتر» به کارگردانی هری کاسون، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: اسکوتر آخرین پنگوئنی است که توسط پنگوئن‌های نقره‌ای به سرپرستی قبول شده است. او به همراه خانواده جدیدش در پی کشف استعدادها درونی خویش است….

*************************************

شبکه امید

انیمیشن سینمایی «دایناسور» به کارگردانی رالف زونداگ، پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۸۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: بر اثر حمله یک دایناسور غول‌آسا به گله دایناسورها، تخم یک دایناسور از خانواده‌اش دور می‌شود و توسط حیوانات مختلف آن‌قدر جابه‌جا می‌شود تا به یک جنگلی که میمون‌ها در آن زندگی می‌کنند، می‌رسد. تخم می‌شکند و دایناسور کوچک به دنیا می‌آید. میمون‌ها او را مانند فرزندان خود بزرگ می‌کنند و او دوست خوبی برای میمون‌ها می‌شود. سال‌ها می‌گذرد تا روزی پس از جشن انتخاب دوست میمون‌ها، یک شهاب‌سنگ روی زمین می‌افتد و انفجاری در دریا اتفاق می‌افتد. میمون‌ها که بسیار وحشت‌زده شده‌اند، از آنجا می‌گریزند …

*************************************
فیلم سینمایی «باد و مه» به کارگردانی محمدعلی طالبی، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی انیس شکوری و پیام اریس خواهیم دید: شوکا و سهند دو کودکی هستند که با پدر و مادرشان در اهواز زندگی می‌کنند. آن‌ها در اصل شمالی هستند و به خاطر شغل پدرشان جنوب زندگی می‌کنند. جنگ آغاز می‌شود و آن‌ها مادرشان را از دست می‌دهند. پدر آن‌ها را به شمال پیش پدربزرگ می‌برد و خود به محل کارش بازمی‌گردد. سهند بعد از شهادت مادرش نمی‌تواند صحبت کند. او به‌همراه خواهرش شوکا به مدرسه می‌رود ولی در آنجا به خاطر مشکلاتی که دارد مورد اذیت بچه‌ها واقع می‌شود….

*************************************

شبکه افق

فیلم سینمایی «جوخه» به کارگردانی الیور استون، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی تام برنگر و ویلم دفو، ماجراهای تعدادی از جوانان آمریکایی در جریان جنگ ویتنام در سال‌های ۱۹۶۷ و ۱۹۶۸۸ را به تصویر می‌کشد.

*************************************

فیلم سینمایی «دست شیطان» به کارگردانی حسین زندباف، جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: پس از ماجرای طبس و عدم موفقیت آمریکا در نجات گروگان‌هایش، جاسوسی تحت عنوان عکاس به ایران وارد شده و سعی دارد از محل نگهداری گروگان‌ها کسب اطلاع کند. ماموران امنیتی رد این جاسوس را پیدا کرده و به بخشی از عکس‌ها و اسلایدهای وی دست می‌یابند و در پی یک عملیات تعقیب و گریز وی را قبل از اینکه از مرز خارج شود، دستگیر می‌کنند.

در این فیلم محمدعلی کشاورز، محبوبه بیات و هادی اسلامی ایفای نقش کرده‌اند.

*************************************

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ببر خیزان، اژدهای نهان»، «سنگ سیاه» و «فراری» پنج‌شنبه ۲ آذرماه ساعت ۱۱، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

*************************************

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «آدم برفی‌ها»، «رودخانه زندگی»، «اسم من خان» و «توهم» جمعه ۳ آذرماه ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.