این فیلم‌ها به زودی در سینماها اکران می‌شوند
این فیلم‌ها به زودی در سینماها اکران می‌شوند

در این گزارش با فیلم‌هایی که بزودی در سینماهای سراسر کشور اکران می شوند، آشنا خواهید شد. به گزارش هفت هنر، در این گزارش با فیلم‌هایی که به تازگی اکران شده‌اند یا بزودی اکران خواهند شد، آشنا می شوید. لاک قرمز در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دخترک تازه به ناخنش لاک زده بود […]

در این گزارش با فیلم‌هایی که بزودی در سینماهای سراسر کشور اکران می شوند، آشنا خواهید شد.

به گزارش هفت هنر، در این گزارش با فیلم‌هایی که به تازگی اکران شده‌اند یا بزودی اکران خواهند شد، آشنا می شوید.

لاک قرمز
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دخترک تازه به ناخنش لاک زده بود که روزگار صورتش را نقاشی کرد.
فیلم داستان خانواده‌ ای از هم‌ پاشیده است که به‌ سختی روزگار می‌ گذرانند. بعد از مرگ  پدر معتاد خانواده، مادر مجبور می شود زندگی را اداره کند. اکرم حالا تلاش می کند خانواده را از مشکلات دور کند.
بازیگران فیلم عبارتند از:
پانته آ پناهی ها، بهنام تشکر، پردیس احمدیه، مسعود کرامتی، رسول نقوی.
این فیلم اولین ساخته سید جلال سید حاتمی در مقام کارگردان و کامران مجیدی به عنوان تهیه کننده است.
سلام بمبئی
سلام بمبئی، فیلمی به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و محصول مشترکی از ایران و هند است. لازم به ذکر است که فیلمبرداری این اثر در کشور هند بوده و زبان آن انگلیسی است.
این فیلم ملودرامی عاشقانه است و داستان آشنایی یک پسر ایرانی با یک دختر هندی را روایت می کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند.
بازیگران این فیلم پر هزینه عبارتند از:
محمدرضا گلزار، بنبامین بهادری، دیا میرزا، گلشن گروور، بهروز چاهل، شایلی محمودی و دلشاد شیخ.
گیتا
«گیتا» فیلمی به کارگردانی مسعود مددی، نویسندگی میترا تیموریان و تهیه کنندگی مجید شیخ انصاری است.
در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است: گیتا مادر متین است و به او دلبستگی زیادی دارد. پس از حادثه ای که برای متین پیش می آید، گیتا تلاش می کند تا با این موضوع کنار بیاید، اما با گذر زمان متوجه واقعیت های جدیدی می شود.
بازیگران این فیلم عبارتند از:
مریلا زارعی، حمیدرضا آذرنگ، بهناز جعفری، سارا بهرامی، نادر فلاح، رامین افشاری.
هفت ماهگی
«هفت ماهگی» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هاتف علیمردانی و تهیه کنندگی منصور لشکری قوچانی است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: بین دو خانواده متوسط شهری اختلافاتی رخ می دهد که برای رفع اختلاف ها با نظرهای مختلفی مواجه هستند.
بازیگران این فیلم عبارتند از:
حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، هانیه توسلی، احمد مهران فر، فرشته صدر عرفایی، بهناز جعفری و رضا بهبودی.
هلن
این فیلم که به کارگردانی و تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی است، روایتگر داستان دختری است که با خانواده اش دچار مشکلاتی می شود.
در این فیلم بازیگرانی چون روشنک گرامی، پژمان بازغی، امین حیایی، هوتن شکیبا، ستاره پسیانی، مهرداد فلاحتگر، سید احمد محمدی و رویا نونهالی ایفای نقش می کنند.
خانه ای در خیابان چهل و یکم
خانه ای در خیابان چهل و یکم فیلمی به کارگردانی حمیدرضا قربانی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی است.
در این فیلم، مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی و علیرضا کمالی به ایفای نقش می پردازند. همچنین مانی رحمانی و مانیا علیجانی هم به عنوان بازیگران کودک در این فیلم حضور دارند.
داستان این فیلم درباره به وجود آمدن یک حادثه در خانواده و بحران های پس از آن است. بین دو برادر اتفاقی می افتد که این اتفاق باعث ایجاد درگیری می شود و در ادامه بین عروس و مادر شوهر اتفاق های ناخوشایند دیگری رخ می دهد.
مشکل گیتی
مشکل گیتی فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی بهرام کاظمی و نویسندگی  عبدالرضا منجزی است.
این فیلم، درباره زوجی به نام ایرج و گیتی است که در آستانه فروپاشی زندگی مشترکشان هستند، توهمی که بر اثر زندگی اینترنتی گیتی، سایه بر زندگی واقعی این دوانداخته است.
بازیگران این اثر سینمایی عبارتند از:
حمید فرخ نژاد، رویا نونهالی، فریبا نادری، بهنوش بختیاری، امیرحسین رستمی، امید روحانی، یکتا ناصر، رامین ناصر نصیر، پانته آ مهدی نیا، حسن اسدی، علی عبادت طلب.
مبارک
«مبارک» اولین فیلم رئال – انیمیشن در سینمای ایران محسوب می شود و کارگردانی آن را محمدرضا نجفی امامی بر عهده داشته و تهیه کنندگی فیلم را علی نجفی امامی انجام داده است.
الناز شاکردوست و امیر رهبری هم بازیگران این رئال – انیمیشن را تشکیل می دهند.