در این هفته از سینمای هالیوود فیلم های “مشت هایی از سنگ”، “خون پدر”، “دریای درختان” و “مکانیک” اکران خواهند شد.

در این هفته از سینمای هالیوود فیلم های “مشت هایی از سنگ”، “خون پدر”، “دریای درختان” و “مکانیک” اکران خواهند شد.

به گزارش هفت هنر،  سینمای هالیوود این هفته میزبان افتتاحیه فیلم های “مشت هایی از سنگ”، “خون پدر”، “دریای درختان” و “مکانیک” خواهد بود. فیلم هایی که شاید با آمدنشان فروش کم هفته گذشته هالیوود را جبران کنند.

“رابرت دنیرو” ستاره کهنه کار سینمای هالیوود این هفته با اکران فیلم “مشت هایی از سنگ” به پرده اکران باز می گردد. این فیلم داستان یک مربی بوکس است که طی آموزش به شاگردش زندگی اش عوض می شود. مشت هایی از سنگ به نویسندگی و کارگردانی “جاناتان جاکوب وایز” بوده و “ادگار رامیرز” و “اوشار ریموند” دنیرو را در ایفای نقش همراهی می کنند.

“دریای درختان” دیگر فیلمی است که هفته آینده در سینمای هالیوود اکران می شود. “کریس اسپایلینگ” فیلمنامه دریای درختان را نوشته و “گاس ون سانت” کارگردانی آن را بر عهده دارد.

ون سانت پیش از این کارگردانی فیلم های مطرحی همچون “ویل هانتینگ نابغه”، “شیر”، “فیل” و “عشق به پاریس” را در کارنامه دارد. “متیو مک کانوی” بازیگر دارنده اسکار در کنار “نائومی واتس” و “کِن واتانابه” در این فیلم بازی می کنند.

اکشن “خون پدر” کاری از “ژان فرانسیس ریکت” با بازی “مل گیبسون” سومین فیلمی است که هفته آینده اکران خواهد شد. خون پدر داستان حفاظت یک پدر از دختر ۱۶ سال اش است. دختر وی طی حادثه ای در دستان مافیای مواد مخدر افتاده و مل گیبسون در نقش “لینک” برای آزادی وی تلاش کرده و انتقام خود را می گیرد.

علاوه بر مل گیبسون، “ارین موریارتی” و “دیگو لونا” نیز در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

اکشن “مکانیک (قیامت)” با بازی “جیسون استاتام” و “جسیکا آلبا” آخرین فیلم مطرحی است که در این هفته ا هالیوود اکران خواهد شد. “مکانیک” داستان افسر سابق امریکایی است که مبارزه و کشتار را کنار گذاشه است اما بعد از دزدیده شدن همسرش مجبور می شود به کشور های مختلف سفر کرده و کار خود را از سر گیرد.