این متن اینستاگرامی حمید عسکری را تحت تعقیب قضایی قرار داد
این متن اینستاگرامی حمید عسکری را تحت تعقیب قضایی قرار داد

خواننده پاپ ایرانی، پس از لغو کنسترش در صفحه‌ شخصی‌ اینستاگرامش نوشت: «کنسرت بهشهر که قرار بود امشب برگزار بشه به دستور مقامات قضایى لغو شد.» به گزارش هفت هنر، حمید عسکری در ادامه نوشته است:«امیدوارم روزى فرا برسه که مسوولین کشورم متوجه بشن که موسیقى دین و اعتقاد مردمو از بین نمیبره بلکه این […]

خواننده پاپ ایرانی، پس از لغو کنسترش در صفحه‌ شخصی‌ اینستاگرامش نوشت: «کنسرت بهشهر که قرار بود امشب برگزار بشه به دستور مقامات قضایى لغو شد.»
به گزارش هفت هنر، حمید عسکری در ادامه نوشته است:«امیدوارم روزى فرا برسه که مسوولین کشورم متوجه بشن که موسیقى دین و اعتقاد مردمو از بین نمیبره بلکه این تبعیض، فساد اقتصادى، اختلاس و رانت خوارى اقازاده هاست که داره مملکتمونو نابود میکنه. از اقاى روحانى و وزیرارشاد هم که اصلا توقعى نداریم. گویا مقوله فرهنگ اخرین دغدغه دولت تدبیر و امیده.»

با اینکه خواننده پاپ کشورمان این پست را از اینستاگرامش حذف کرده ولی علی صداقت دادستان عمومی  و انقلاب شهرستان بهشهر اعلام کرده  هیچ دستور قضایی مبنی بر لغو این کنسرت صادر نشده است و عسکری به دلیل نشر اکاذیب در صفحات مجازی، تحت تعقیب قضایی قرار خواهد گرفت.

قرار بود کنسرت عسکری امروز در بهشهر برگزار شود که مسعود فلاح مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر اعلام کرد به دلیل شهادت جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس حاج «احمد عموزاده خلیلی» این کنسرت لغو و به زمانی دیگر موکول می‌گردد.

گفتنی است چند روز پیش عده ای ناشناس، بنرهای تبلیغاتی کنسرت حمید عسکری در شهر بهشهر را پاره کردند.

پیش از این در تاریخ ۱۹ مرداد ماه نیز کنسرت بنیامین بهادری در شهرستان بهشهر لغو شده بود. مسعود فلاح در ارتباط با لغو این کنسرت نیز «عدم استقبال عمومی» را دلیل تعویق آن عنوان کرده بود.