اولین آلبوم حامد همایون منتشر شد
اولین آلبوم حامد همایون منتشر شد

نخستین آلبوم رسمی حامد همایون، خواننده پاپ وارد بازار موسیقی شد.

نخستین آلبوم رسمی حامد همایون، خواننده پاپ وارد بازار موسیقی شد.

به گزارش هفت هنر، «دوباره عشق»، نخستین آلبوم رسمی حامد همایون که پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۲ دی روانه بازار موسیقی شود، صبح امروز ۲۳ دی‌ و با یک روز تاخیر منتشر شد.

این آلبوم شامل ۱۸ قطعه به نام‌های «دیوونگی»، «قسمت»، «چه عشقی»، «نگاهم کن»، «دوباره عشق»، «می‌روم»، «بارون که زد»، «چنین کنم چنان کنم»، «مجنون»، «دنیای من»، «خدا همین حوالی»، «شیدایی»، «به چشمات قسم»، «چتر خیس»، «مردم شهر»، «آه نکش»، «جادوی نگاه» و «هیهات» است و به گفته تهیه‌کننده آن محسن رجب‌پور، ۱۲ قطعه‌اش قبلا منتشر شده و شش قطعه‌اش جدید است.

 سامان امامی، مسعود جهانی و سپهر شاکری موزیسین‌های این آلبوم و سهیل حسینی، محمدرضا نظری، ندا حاتمی، آرزو مرجانی و مریم زاهدی ترانه‌سراهای آن هستند. میکس و مسترینگ را هم محمد فلاحی بر عهده داشته است.

نخستین آلبوم رسمی حامد همایون تحت امتیاز موسسه «ترانه شرقی» در ایران روانه بازار موسیقی شده است و موسسه فرهنگی «GEMMY MUSIC RECORDS»  نیز امتیاز انتشار جهانی این اثر را برعهده دارد.

حامد همایون که تا به حال کنسرتی برگزار نکرده است، امسال در سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر برای اولین بار در چهار نوبت روی صحنه می‌رود.