زن جوانی که در غیاب شوهرش برای عیادت یکی از اقوام به نزد خانواده اش رفته بود، در یک قتل ناموسی کشته شد.

زن جوانی که در غیاب شوهرش برای عیادت یکی از اقوام به نزد خانواده اش رفته بود، در یک قتل ناموسی کشته شد.

“سامیه ” ۲۸ ساله از برادفورد، یورکشایر غربی به رغم انکار اعضای خانواده اش، طبق گزارش پزشکی قانونی و ادعای همسرش در ۲۰ جولای در شمال پنجاب به قتل رسیده است.

سامیه که برای عیادت یکی از اعضای خانواده اش به پاکستان سفر کرده بود، به طرز مشکوکی به قتل می رسد. خانواده قربانی ادعا کردند که وی به علت عارضه طبیعی جان باخته است، اما همسر سامیه مدعی است همسرش توسط مردان خانواده اش به قتل رسیده و برای اثبات این ادعا به گزارش پزشکی قانونی استناد کرده است.

بر اساس این گزارش آثار کبودی روی گردن این زن به وضوح قابل مشاهده بوده است. طبق گزارش رسانه های پاکستانی این زن تحت عنوان قتل های ناموسی کشته شده است چراکه سامیه بعد از جدایی از شوهر اول اش که یکی از بستگان وی بوده است، برخلاف میل خانواده اش با سید مختار کاظم همسر فعلی اش ازدواج کرده و به دبی مهاجرت می کند.

با وجود شواهد موجود خانواده سامیه بشدت هرگونه دخالت در مرگ وی را تکذیب کردند، اما گفته شده طبق معاینات پزشکی قانونی خفگی وی ثابت شده است.

این زوج سپتامبر ۲۰۱۴ در لیدز ازدواج کردند که برای زندگی سال گذشته به دبی مهاجرت می کنند، اما در نهایت به تازگی به انگلیس بازگشته بودند. همسر قربانی در مصاحبه با رسانه ها اذعان داشته همسرش در صحت و سلامت کامل بسر می برده و مرگ وی بعلت طبیعی برای اش غیرقابل باور است.