به دلیل استقبال بیش از حد مخاطبان و مهمانان مراسم با یک ساعت تاخیر آغاز شد.

مراسم نمایش خصوصی فیلم سینمایی «ما همه گناهکاریم» شب گذشته با حضور سازندگان و اهالی هنر در سینما آزادی برگزار ش

به گزارش هفت هنر، پیمان عباسی؛ نویسنده فیلمنامه این فیلم که به همراه دخترش روی سن آمده بود؛ گفت: فیلمنامه این فیلم براساس اتفاق واقعی که برای دخترم رخ داده به نگارش درآمده است. من به همراه دخترم که با مریضی سخت دست و پنجه نرم می‌کرد روزهای بسیار سختی را گذراندیم و این در حالی بود که نیوشا ضیغمی بعد از پایان این دوران از من درخواست کرد فیلمنامه زندگی واقعی دخترم را بنویسم.

وی افزود: با آغاز نگارش به دلیل یادآوری روزهای سختی که داشتم چندین بار با نیوشا ضیغمی تماس گرفتم و انصراف خودم را اعلام کردم ولی وی اصرار داشت که این کار انجام شود. جا دارد از نیوشا ضیغمی و همه گروه این فیلم که همراه من بودند تا این فیلم به سرانجام برسد تشکر کنم.

نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی (بازیگران) حسن ناظر (کارگردان) و محسن مسافرچی (پخش‌کننده و تهیه‌کننده) نیز در ادامه ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین از تمامی افرادی که برای تماشای این فیلم به سینما آمده بودند؛ تشکر کردند.

در این مراسم هنرمندانی چون نیوشا ضیغمی، نیما شاهرخ شاهی، الهام حمیدی، پیمان عباسی، حسن ناظر، قاسم زارع، محسن مسافرچی، مهدی می‌امی، شاهین باباپور، و… حضور داشتند و همراه با مردم و دیگر اهالی سینما فیلم به نمایش درآمد.مسعود فروتن  اجرای مراسم را برعهده داشت.

به دلیل استقبال بیش از حد مخاطبان و مهمانان مراسم با یک ساعت تاخیر آغاز شد.