افشاگری اینستاگرامی علیه جشن حافظ / چاوشی نیامد، جایزه‌اش پرید!

یکشنبه 3 مرداد 1395 در 20:26


یکی از نزدیکان محسن چاوشی از تماسی تلفنی پرده برداشته که اهدای جایزه تیتراژ در جشن حافظ را منوط به حضور او در این مراسم عنوان کرده است.

به‌گزارش هفت هنر، در حالی شب گذشته ۲ مردادماه جایزه تیتراژ جشن حافظ به سالار عقیلی برای سریال «معمای شاه» اهدا شد که یکی از دوستان نزدیک محسن چاوشی، تماس تلفنی مبنی بر اعطای این جایزه به چاوشی را افشا کرد.

اگرچه ابوالفضل افشاری در پست منتشر شده خود در صفحه اینستاگرام از چاوشی نام نبرده است، اما شنیده‌های خبرنگار ما از منابع مختلف بر این امر صحه می‌گذارد.

متن این پست اینستاگرامی از این قرار است:

واقعا برام جای سواله که دوستان تماس میگیرن با من و میگن ما قرار به اقای… جایزه بدیم اما حضور ایشون برامون مهمه
من ازشون سوال کردم که دوست عزیز اگر که شما هیئت داوران دارید و شخصی رو انتخاب کردید نیازی به حضور نیست ولی اگر شما قرار “شو” راه اندازی کنید بفرمایید که ما هم بدونیم؟!؟؟!؟
اما ایشون جوابی برای سوال من نداشتن و باز هم فرمودند حضور برای ما خیلی مهمه و خواهش میکنیم که ایشون تشریف بیارن و جایزشون رو بگیرن اما الان…
خیلی بهتره که کاملا شفاف باشیم و مستقیم بگیم که ما بابت حضور ایشون اسپانسر میگیریم و سی دی های جشنمون بیشتر فروش میره تا اینکه…
در آخر از ایشون تشکر کردم و گفتم که ایشون افتخارات بزرگتری در کارنمشون هست و با “شو” شما ببخشید تندیس “جشن حافظ” به ایشون چیزی اضافه نخواهد کرد.

جناب خیام می‌فرمایند که:
چون پرده در افتد نه تو مانی و نه من.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار