اعلام آخرین آمار فروش سالنهای مجموعه تئاتر شهر، سنگلج و خانه تئاتر/ روزهای خوب تئاتر شهر
اعلام آخرین آمار فروش سالنهای مجموعه تئاتر شهر، سنگلج و خانه تئاتر/ روزهای خوب تئاتر شهر

سالن‌های مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و خانه نمایش اداره تئاتر تعداد تماشاگران نمایشهای روی صحنه خود را تا جمعه ۲۵ تیر اعلام کردند. به گزارش هفت هنر، مجموعه تئاتر شهر در گزارشی تعداد تماشاگران ۶ نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرده است؛ نمایش «روزهای بی‌باران» به کارگردانی امین بهروزی در تالار سایه […]

سالن‌های مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و خانه نمایش اداره تئاتر تعداد تماشاگران نمایشهای روی صحنه خود را تا جمعه ۲۵ تیر اعلام کردند.

به گزارش هفت هنر، مجموعه تئاتر شهر در گزارشی تعداد تماشاگران ۶ نمایش خود را به شرح زیر اعلام کرده است؛

نمایش «روزهای بی‌باران» به کارگردانی امین بهروزی در تالار سایه میزبان ۲ هزار و ۳۰۷ تماشاگر بوده است. این نمایش طی ۳۸ اجرای خود ۳۵۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال فروش داشته که شامل یک‌هزار و ۵۰۸ بلیت تمام‌بها، ۷۰ بلیت نیم بها، ۲۹۲ بلیت تخفیف‌دار و ۴۳۷ بلیت میهمان  می‌شود.

نمایش «سفر به نهایت دور» که تنها ۴ اجرای آن انجام شده نیز میزبان ۳۳۳ تماشاگر بوده است. این نمایش در تالار چارسو و با کارگردانی محمد میرعلی اکبری ۳۵ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال فروش داشته است. برای این نمایش ۷۳ بلیت تمام‌بها، ۸۵ بلیت تخفیف‌دار و ۱۷۵ بلیت میهمان ارائه شده است.

در تالار قشقایی نمایش «راهنمای تئاتر شهر» به کارگردانی نیکو ممدوحی طی ۷ اجرایی که پشت سر گذاشته میزبان ۲۵۴ تماشاگر بوده است و مبلغ فروش این نمایش ۳۰ میلیون ریال اعلام شده است. برای این نمایش ۱۰۸ بلیت تمام‌بها، ۴ بلیت نیم بها، ۵۰ بلیت تخفیف‌دار و ۹۲ بلیت میهمان ارائه شده است.

نمایش «مجلس ضربت زدن» به کارگردانی محمد رحمانیان که در تالار اصلی این مجموعه روی صحنه بود طی  ۳۲ اجرا  میزبان ۲۰ هزار و ۳۱۱ تماشاگر بود و مبلغ گیشه این نمایش به ۶ میلیارد ۷۰۲ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال رسید. برای این نمایش ۸ هزار و ۲۳۲ بلیت تمام‌بها، ۱۰۰۷۳ بلیت تخفیف‌دار و ۲۰۰۶ بلیت میهمان ارائه شده است.

نمایش «صندوقچه راز گنجور» دیگر نمایش تالار قشقایی نیز که کارگردانی آن را مرضیه نادری انجام داده طی ۷ اجرا میزبان ۳۰۱ تماشاگر بوده است. برای این نمایش فروش ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال ثبت شده که حاصل ۹۶ بلیت تمام‌بها، ۸۰ بلیت نیم‌بها، ۳۵ بلیت تخفیف‌دار و ۹۰ بلیت میهمان است.

نمایش «پرواز عمود کبوتر دریایی…» نیز که با کارگردانی سیما شیبانی در تالار قشقایی ۷ اجرا را پشت سر گذاشته در این زمان میزبان ۴۸۶ تماشاگر بوده است. این نمایش با ارائه ۲۵۴ بلیت تمام‌بها، ۴۳ بلیت نیم‌بها، ۵۶ بلیت تخفیف‌دار و ۱۳۳ بلیت میهمان به فروش ۶۴ میلیون و ۶۰ هزار ریال دست پیدا کرده است.

اما در تماشاخانه سنگلج که میزبان نمایش «شیش و بش» به کارگردانی سیدجواد روشن است، تعداد تماشاگران هفته گذشته ۳۸۶ نفر اعلام شده است. این نمایش از ۲۰ تا ۲۵ تیر ۱۵۷ بلیت تمام‌بها، ۲ بلیت نیم‌بها، ۷۸ بلیت تخفیف‌دار و ۱۴۹ میهمان داشته است. مبلغ فروش این نمایش ۳۱ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۵۰۰ ریال اعلام شده است.

خانه نمایش اداره تئاتر نیز که میزبان نمایش «هفت هشتم» به کارگردانی حمید اصغری تتماج و علی برجی است در هفته گذشته میزبان ۱۶۲ تماشاگر بوده است. سالن خانه نمایش از جمله سالن‌هایی است که بیشترین تماشاگران آن را هنرمندان و دانشجویان تئاتر تشکیل می‌دهند.