اظهارات مسعود رایگان درباره‌ی شبکه نمایش خانگی
اظهارات مسعود رایگان درباره‌ی شبکه نمایش خانگی

مسعود رایگان واکنش مخاطب را نسبت به فیلم‌های با کیفیت شبکه نمایش خانگی مثبت ارزیابی کرد و گفت: در صورتی که فیلم‌های ویدئویی جذاب در رسانه خانگی تولید شود، مردم به این رسانه روی خوش نشان می‌دهند.

مسعود رایگان واکنش مخاطب را نسبت به فیلم‌های با کیفیت شبکه نمایش خانگی مثبت ارزیابی کرد و گفت: در صورتی که فیلم‌های ویدئویی جذاب در رسانه خانگی تولید شود، مردم به این رسانه روی خوش نشان می‌دهند.

به گزارش هفت هنر، این بازیگر درباره سطح کیفی شبکه نمایش خانگی اظهار کرد: زمان زیادی است که شاهد تولید و توزیع فیلم و سریال از شبکه نمایش خانگی هستیم، اما نمی‌توان گفت همه محصولات فرهنگی این رسانه با کیفیت بوده است.

بازیگر فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» با اشاره به کیفیت بالای سریال «شهرزاد»، ادامه داد: در سال‌های اخیر شبکه نمایش خانگی سریال با کیفیتی را تولید کرد که مردم از دیدن آن لذت بردند و این رسانه جان دوباره گرفت.

رایگان تاکید کرد: اگر باز هم سریال و فیلم ویدئویی جذاب و با کیفیت در این رسانه تولید شود، بدون شک مردم استقبال خواهند کرد.

بازیگر «درمسیر زاینده رود» گفت: اگر رسانه‌ای در میان مردم اعتبار کسب کرده‌ است، باید برای حفظ آن تلاش کند و در صدد جلب نظر مردم گام بردارد زیرا رسانه بدون توجه به خواسته‌های مردم کارکردی نخواهد داشت و نمی‌تواند موفق عمل کند.

رایگان درباره تاثیر جشنواره فیلم یاس که قرار است بزودی برگزار شود، در ارتقای سطح کیفی شبکه نمایشی، گفت: جشنواره محیطی برای تبادل نظر و ارتباط سازندگان با هم است و از این نظر مفید خواهد بود.

وی افزود: تقدیر از فیلمسازان برتر شبکه نمایش خانگی می‌تواند باعث افزایش کیفیت این رسانه شود و فیلمسازان را ترغیب به بهتر بودن کند.

بازیگر فیلم سینمایی «مزار شریف» درباره اهداف برگزاری جشنواره فیلم یاس، گفت: معمولا هدف از برگزاری هر جشنواره‌ای تشویق و ترغیب فیلمسازان برای تولید آثاری با آن مضمون است و جشنواره فیلم یاس هم قطعا چنین هدفی دارد.

رایگان گفت: اگر برپایی جشنواره فیلم یاس باعث ارتقای سطح کیفی فیلم‌های شبکه نمایش خانگی شود، موثر بوده و در مسیر اهداف خود درست گام برداشته است.