«استرداد»، «ویلایی‌ها» و «شب دهم» برای آخر هفته آی فیلم
«استرداد»، «ویلایی‌ها» و «شب دهم» برای آخر هفته آی فیلم

شبکه آی‌فیلم برای مخاطبانش در داخل کشور، در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه فیلم‌های سینمایی ویژه‌ای به‌ نمایش می‌گذارد.

شبکه آی‌فیلم برای مخاطبانش در داخل کشور، در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه فیلم‌های سینمایی ویژه‌ای به‌ نمایش می‌گذارد.

به‌گزارش تیتر هنر، کانال فارسی این شبکه در هجدهم، نوزدهم ‌و بیستم بهمن، به‌ترتیب سه فیلم سینمایی «استرداد»،  «ویلایی‌ها» و «شب دهم» را روانه آنتن می‌کند.

بر اساس این گزارش، فردا شب رأس ساعت ۲۱ فیلم سینمایی «استرداد» به‌کارگردانی علی غفاری پخش می‌شود و ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز جمعه بازپخش آن خواهد بود.

این فیلم سینمایی به‌نویسندگی علیرضا طالب‌زاده و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری ساخته سال ۱۳۹۰ است و حمید فرخ‌نژاد، فرهاد قائمیان، آلیسا کاچر، الکساندر ناوانف، صالح میرزاآقایی، سیاوش چراغی‌پور، علیرام نورایی، بهنام تشکر، شیرین یزدان‌بخش و علی روئین‌تن بازیگران آن‌اند.

همچنین، فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» ساخته منیر قیدی و با حضور طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، علی شادمان، صابر ابر، ثریا قاسمی و… در روز جمعه ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن قرار می‌گیرد و در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ شنبه تکرار آن پخش خواهد شد.

«ویلایی‌ها» قصه خانواده‌های فرماندهان سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۵ است. عزیز زن ۵۰ ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاها می‌شود. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می‌آید تا بچه‌های خود را به خارج از کشور ببرد.

فیلم سینمایی «شب دهم» به‌کارگردانی جمال شورجه نیز در روز شنبه ۲۱ بهمن در همین ساعت به نمایش گذاشته می‌شود.

عزیز، در شب دهم ماه محرم پس از درگیری خیابانی عزاداران با مأموران ارتش که برای حمایت از چند آمریکایی مست به خیابان آمده‌اند، از مهلکه می‌گریزد و همسرش را تنها رها می‌کند. او تا سال‌ها احساس پشیمانی و حقارت می‌کند. پسرش به جبهه جنگ می‌رود و عزیز به دنبال پسر روانه جبهه می‌شود؛ اما در راه بر اثر موج انفجار دچار فراموشی شده و پس از بهبودی خود را در موقعیت متفاوتی می‌بیند.

«شب دهم» با بازی جهانبخش سلطانی، ولی شیراندامی،ملیحه نیکجومند، نسرین خدادوست مقدم و رضا بنفشه‌خواه یکشنبه ۲۱ فروردین در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ بازپخش خواهدشد.