اجرای قطعات قدیمی «کاوه یغمایی» در کنسرت جدیدش در پائیز ۹۷
اجرای قطعات قدیمی «کاوه یغمایی» در کنسرت جدیدش در پائیز ۹۷

کاوه یغمایی می‌گوید آهنگ‌های قدیمی‌‌اش را که تاکنون اجرا نکرده‌‌ است با قطعات آلبوم «مرد عنکبوتی» روی صحنه می‌برد.

کاوه یغمایی می‌گوید آهنگ‌های قدیمی‌‌اش را که تاکنون اجرا نکرده‌‌ است با قطعات آلبوم «مرد عنکبوتی» روی صحنه می‌برد.

به گزارش تیترهنر، کاوه یغمایی (خواننده و آهنگساز سبک راک) در تازه‌ترین کنسرتش قطعاتی قدیمی را از آلبوم‌های گذشته‌ که تاکنون اجرا نکرده است علاوه بر قطعاتی از آلبوم جدید خود با نام «مرد عنکبوتی» در تالار وزارت کشور روی صحنه می‌برد.

یغمایی درباره این اجرای زنده خود در تهران گفت: شروع دور جدید کنسرت‌هایم از تالار وزارت کشور در تهران خواهد بود که در این اجرا قرار است آهنگ‌هایی را از آلبوم‌های گذشته‌ام که تاکنون اجرا نکرده‌ام و همین طور قطعاتی را از آلبوم «مرد عنکبوتی» اجرا کنم.

او درباره فعالیت‌های اخیر خود عنوان کرد: قبل از کنسرت تهران، موزیک ویدئوی جدیدی از آلبوم «مرد عنکبوتی» پخش خواهم کرد و علاوه بر آن DVD کنسرت اسفند ۱۳۹۶ که با همکاری موزیسن‌های کانادایی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران اجرا شد منتشر خواهد شد.

یغمایی از انتشار آلبوم جدیدش تا پایان امسال خبر داد و گفت: آلبوم «مرد عنکبوتی» در مراحل نهایی قرار دارد و امیدوارم تا اسفند سال جاری  پخش شود.

این خواننده موسیقی راک به هواداران خود وعده آغاز تور کنسرت‌هایش در شهرهای مختلف کشور را داد و گفت: پس از اجرای تهران، تور اجراهای شهرهای ایران را آغاز خواهم کرد. امیدوارم در تور جدید به شهرهایی که تا به حال افتخار اجرا در آن‌ها را نداشتم، سفر کنم.

او افزود: در این دوره شهرهایی چون کرمان، یزد، آبادان، گرگان، ساری، آباده و کازرون جزو اهداف من برای برگزاری کنسرت هستند. البته در خارج از ایران تور اجراهای کانادا، امریکا و اروپا را خواهم داشت.

کاوه یغمایی درباره برنامه‌های آینده خود پس از برگزاری تور کنسرت‌هایش در داخل و خارج از کشور، گفت: یکی دیگر از اهداف من در سفر آینده به ایران، بازگشایی«مرکز آموزش تنظیم موسیقی مدرن ایران» است که امیدوارم بتوانم با تمام توان و امکانات لازم این وظیفه و مسئولیت دیرینه خود را برای مردم عزیزم به سرانجام رسانم.

کنسرت کاوه یغمایی در روزهای ۱۵ و ۱۶ آذر در تالار وزارت کشور تهران برگزار خواهد شد.