بهمن فرمان‌آرا نگارش جدیدترین سناریوی خود را تمام کرد.

بهمن فرمان‌آرا نگارش جدیدترین سناریوی خود را تمام کرد.

به گزارش هفت هنر، بهمن فرمان‌آرا نگارش فیلمنامه «بکشید ما را» را که در ژانر ملودرام اجتماعی نگاشته شده به پایان رساند.فرمان‌آرا برای دیگر سناریوی خود «صحبتی با جنون» پروانه ساخت ارائه داده است وتمام تیم بازیگران و گروه سازنده پشت صحنه آن انتخاب شدند.

حضور محمود کلاری به عنوان مدیرفیلمبرداری، عباس گنجوی به عنوان تدوینگر، کیوان مقدم به عنوان طراح صحنه و ماهان حیدری به عنوان مجری طرحدر این پروژه قطعی شده است، ضمن اینکه تهیه‌کننده این فیلم محمد امامی خواهد بود.

فرمان‌آرا همچنین با انجام اصلاحاتی در فیلم قبلی‌اش «دلم می‌خواد» این فیلم را به شورای پروانه نمایش ارائه کرده و منتظر پاسخ این شورا است.

طبق اعلام گروه سازنده این فیلم،‌ این اصلاحیه‌ها شامل موارد جزیی است و ضربه‌ای به فیلم وارد نمی‌کند. همچنین مشکلات این گروه با تهیه‌کننده نیز حل شده است به این معنا که تهیه‌کننده این اثر تغییر کرده و در حال حاضر بانک «آینده» سرمایه‌گذاراین فیلم است.

فیلم‌نامه فیلم «دلم می‌خواد» را امید سهرابی به نگارش درآورده و رضا کیانیان، مهناز افشار، آرمینه زیتون‌چیان، رضا بهبودی، ندا مقصودی ،پیام دهکردی، صابر ابر، رویا نونهالی،علی سرابی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، سحر دولتشاهی، احمد ساعتچیان، مریم بوبانی و … بازیگران این اثر سینمایی هستند.

دیگر عوامل این فیلم به شرح زیر هستند: مدیر فیلمبرداری: داوود امیری، تدوین : عباس گنجوی، طراح صحنه ولباس : کیوان مقدم، صدابردار : عباس رستگارپور، مدیر تولید : فرهاد کی‌نژاد، طراح گریم : مهرداد میرکیانی، آهنگساز: کارن همایونفر، صداگذاری:انسیه سلطانی، تیتراژ : ساعد مشکی،”اسپشیال افکت”: روان‌بخش صادقی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: علیرضا شمس