آنجلینا جولی ابرقهرمان می‌شود
آنجلینا جولی ابرقهرمان می‌شود

آنجلینا جولی برای بازی در یک فیلم ابرقهرمانی با کمپانی مارول وارد مذاکره شد. به گزارش تیترهنر، آنجلینا جولی بازیگر برنده جایزه اسکار در فیلم ابرقهرمانی «جاودانه‌ها» جلوی دوربین می‌رود. این فیلم به کارگردانی کلویی ژائو در مارول استودیو ساخته می‌شود. هنوز مشخص نیست که جولی در این فیلم ابرقهرمانی چه نقشی را بازی می‌کند […]

آنجلینا جولی برای بازی در یک فیلم ابرقهرمانی با کمپانی مارول وارد مذاکره شد.

به گزارش تیترهنر، آنجلینا جولی بازیگر برنده جایزه اسکار در فیلم ابرقهرمانی «جاودانه‌ها» جلوی دوربین می‌رود. این فیلم به کارگردانی کلویی ژائو در مارول استودیو ساخته می‌شود.

هنوز مشخص نیست که جولی در این فیلم ابرقهرمانی چه نقشی را بازی می‌کند اما تا اینجا مشخص است که یکی از بخش‌های فیلم قرار است بر عشق میان ایکاریس و سرسی تمرکز داشته باشد. ایکاریس مردی است که از انرژی کیهانی تغذیه می‌کند.

کلویی ژائو از کارگردانان سینمای مستقل است و آثاری چون «سوارکار» و «آهنگ‌هایی که از برادرم آموختم» را در کارنامه دارد.

«جاودانه‌ها»‌ نخستین فیلم ابرقهرمانی جولی خواهد بود هر چند او پیش از این در فیلم «تحت تعقیب» بازی کرده بود که با اقتباس از یک کتاب مصور ساخته شد.

آنجلینا جولی این روزهای چهره‌ پرخبری در دنیای سینما است. چندی پیش هم خبر حضور او در فیلم «مالفیسنت: معشوقه شیطان» منتشر شد که برای کمپانی دیزنی ساخته می‌شود. دیزنی مالک مارول است.

منبع: هالیوودریپورتر / ۲۷ مارس