آنتونیو باندراس در نقش یک محافظ
آنتونیو باندراس در نقش یک محافظ

فیلم سینمایی “محافظ” با بازی “آنتونیو باندارس” و به کارگردانی “آلن دیسروچرز” اکران بین‌المللی خود را از پاییز ۲۰۱۷۷ و در امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

فیلم سینمایی “محافظ” با بازی “آنتونیو باندارس” و به کارگردانی “آلن دیسروچرز” اکران بین‌المللی خود را از پاییز ۲۰۱۷ و در امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

به گزارش هفت هنر فیلم سینمایی “محافظ” با بازی آنتونیو باندراس  و به کارگردانی “آلن دیسروچرز” اکران بین‌المللی خود را از پاییز ۲۰۱۷ و در امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
این فیلم روایتگر داستان بادیگاردی است که در نقش محاظ یک زن ظاهر می‌شود. وی با خطر حمله گروهی به آن زن روبرو شده و درصدد حفاظت با مشکلات فراوانی روبرو می‌شود.
آنتونیو باندارس بازیگر محبوب سینمای هالیوود در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر هالیوود پیش از این فیلم‌های پرفروشی همچون “دسپرادو”، “روزی روزگاری مکزیک”، “شرک” و “یکبار مصرف‌های ۴” را در کارنامه داشته است.
تونی موشر و جان سالیوان نگارش فیلمنامه “محافظ” را بر عهده داشته و بویانا استودیو ساخت آن را انجام داده است. این فیلم در کشور بلژیک فیلمبرداری شده و پاییز امسال روانه بازار می‌شود.
علاوه بر باندارس بازیگرانی همچون لیام مک اینتایر، بن کینگزلی گابریلا رایت و چاد لینبرگ در محافظ به ایفای نقش پرداخته‌اند.