آسیب دیدگی بازیگر «کمدی الهی؛ جلدِ برزخ» نمایش را به اجرای آخر رساند
آسیب دیدگی بازیگر «کمدی الهی؛ جلدِ برزخ» نمایش را به اجرای آخر رساند

نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی،که از روز سه‌شنبه ۲۵ دی در سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته بود، با آسیب‌دیدگی مجید کشاورز ـ بازیگر نمایش ـ از ناحیه دست و در حین اجرا، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن با آخرین اجرای خود میزبان تماشاگران خواهد بود.

نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی،که از روز سه‌شنبه ۲۵ دی در سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته بود، با آسیب‌دیدگی مجید کشاورز ـ بازیگر نمایش ـ از ناحیه دست و در حین اجرا، امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن با آخرین اجرای خود میزبان تماشاگران خواهد بود.

به گزارش تیتر هنر، نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» تازه‌ترین اثر ابراهیم پشت‌کوهی، در حالی که قرار بود تا روز جمعه ۱۲ بهمن ادامه داشته باشد، به دلیل آسیب‌دیدگی مجید کشاورز در نقش زنِ قصه از ادامه اجراها باز ماند و به خط پایان رسید. این بازیگر سه روز پیش در حال بازی روی صحنه، آسیب دید و از ناحیه دست دچار آسیب جدی شد، طوری که با وجود نقشِ دشوار و فیزیکالی که بر عهده داشت، طی سه شب گذشته با دستِ آتل‌بندی‌شده روی صحنه به ایفای نقش پرداخت.

نمایش کمدی «الهی؛ جلد برزخ» با اقتباسی آزاد از «کمدی الهی»، اثر سترگ دانته، شکل گرفته است و غیر از کشاورز، رضا دریایی و بهرام عباسی‌فرد هم در این اثر نمایشی بازی می‌کنند.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از:گاتا عابدی (مشاور شخصیت‌شناسی آرکی‌تایپ)، حسن جودکی(مجری طرح)، الهه برادران(دستیار و برنامه‌ریز)، شهروز زعفر(دستیار دوم)، ابراهیم پشت‌کوهی(طراح صحنه و نور)، مقدی شامیریان (طراح لباس)، بهرنگ عباس‌پور (آهنگساز)، عماد زارعی و مقداد اسفندی(نوازنده و خواننده)، شقایق برهمتی (طراح گریم)، ساناز دریایی، مهدی آشنا (طراح پوستر/ عکاسان)، موسی عامری(طراح نشانه)، احمدرضا حجارزاده (مشاور امور رسانه و اطلاع‌رسانی) و مریم رودبارانی (فضای مجازی).

ابراهیم پشت‌کوهی پیش از این،«کمدی الهی؛ جلد دوزخ» را در سالن موزیکاتئاتر باکو (آذربایجان) روی صحنه برده بود.

علاقه‌مندان به تماشای «کمدی الهی؛ جلد برزخ»، فقط امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن، ساعت۱۸:۳۰ می‌توانند در اجرای پایانی این نمایش به سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کرده و به تماشای این نمایش بنشینند. سایت تیوال در لینک https://www.tiwall.com/p/divinecomedy-inferno نیز برای رزرو بلیت در اختیار مخاطبان است.