آخرین آمار فروش فیلم های هالیوودی در آمریکا
آخرین آمار فروش فیلم های هالیوودی در آمریکا

با اضافه شدن فیلم های “مهمانی سوسیس ها”، “فلورنس فاستر جنکینز” و “اژدهای پیت” جدول فروش سینمای هالیوود در این هفته دچار تغییرات بسیاری شده است.

با اضافه شدن فیلم های “مهمانی سوسیس ها”، “فلورنس فاستر جنکینز” و “اژدهای پیت” جدول فروش سینمای هالیوود در این هفته دچار تغییرات بسیاری شده است.

به گزارش هفت هنر، با اضافه شدن فیلم های “مهمانی سوسیس ها”، “فلورنس فاستر جنکینز” و “اژدهای پیت” جدول فروش سینمای هالیوود در این هفته دچار تغییرات بسیاری شده است.

“جوخه انتحار” فیلم ابرقهرمانی کمپانی فیلمسازی مارول پس از گذراندن هفته دوم اکران عمومی خود همچنان صدر جدول سینمای امریکا را در اختیار دارد. این فیلم در هفته دوم به فروش ۴۳ میلیون دلار دست یافته و با وجود کاهش فروش نسبت به هفته گذشته از جایگاه خود دفاع کرده است.

رتبه دوم فهرست فروش را “مهمانی سوسیس ها” در اختیار دارد. انیمیشن “مهمانی سوسیس ها” به کارگردانی “گِرگ تیِرنان” هفته اول حضور خود روی پرده سینما را تجربه می کند. این فیلم در هفته اول با ۳۳ میلیون دلار فروش حضور پرقدرتی در سینمای هالیوود داشته است.

“مهمانی سوسیس ها” داستان سوسیسی است که در جستجوی حقیقت وجودی خود می باشد. در این انیمیشن “ست روگان”، “کریستین ویگ” و “جونا هیل” صداپیشگی را برعهده دارند.

“اژدهای پیت” در جایگاه سوم جدول فروش هفتگی قرار دارد. این فیلم در هفته اول خود ۲۱ میلیون دلار فروخته و جزو فیلم های موفق جدول محسوب می شود. “اژدهای پیت” نوشته و کارگردانی “دیوید لوری” بوده و در این فیلم “برایس دالاس هاوارد”، “رابرت ردفورد” و “آکس فیگلی” به ایفای نقش می پردازند.

“جیسون بورن” که همچنان در صدد حفظ خود میان رتبه های بالای جدول است، این هفته با فروشی معادل ۱۳ میلیون دلار به دو پله سقوط نسبت به هفته گذشته در جایپاه چهارم جدول حضور دارد.

“مادران بد” پس از دو هفته بالاخره جایگاه سوم را به “اژدهای پیت” واگذار کرده و به رتبه پنجم سقوط کرد. این فیلم در هفته سوم اکران فروشی معادل ۱۱ میلیون دلار را برای خود کسب کرده است.

انیمیشن “راز زندگی حیوانات خانگی” با وجود قرار گرفتن در جایگاه ششم از فیلم های بسیار موفق این ماه امریکا بوده است. این فیلم جایگاه ششم را پس از شش هفته حفظ نموده و این مساله نشان دهنده موفقیت اش در بخش فروش است. ” راز زندگی حیوانات خانگی” در این هفته ۹ میلیون دلار فروخته است.

فیلم های “پیشتازان فضا” با ۷ میلیون دلار، “فلورانس فاستر جنکینز” با ۶٫۶ میلیون دلار در هفته اول، “۹ جان” با ۳٫۵ میلیون دلار و “نور بیرون” با ۳٫۲ میلیون دلار در رتبه های هفتم تا دهم جدول فروش سینمای هالیوود قرار گرفته اند.