آخرین آمار فروش فیلم‌ها/ «آینه بغل» ۷ میلیاردی و «سد معبر» ۱۰۰ میلیونی شد
آخرین آمار فروش فیلم‌ها/ «آینه بغل» ۷ میلیاردی و «سد معبر» ۱۰۰ میلیونی شد

در میان آثار اجتماعی و کمدی که از روز چهارشنبه بر پرده سینماها به نمایش درآمد سد معبر با اقبال خوبی مواجه شد.

در میان آثار اجتماعی و کمدی که از روز چهارشنبه بر پرده سینماها به نمایش درآمد سد معبر با اقبال خوبی مواجه شد.

به گزارش تیترهنر، از روز چهارشنبه ۴ فیلم بر پرده سینماها آمد و این آثار با موضوعات اجتماعی، کمدی و کودک و نوجوان اکران شدند که در میان آثار اکران شد «سد معبر» و «دختر عمو پسرعمو» موفق عمل کردند.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره اکران فیلم «دختر عمو پسرعمو»گفت: هم اینک ۲۱ سالن در تهران در اختیار داریم و اکران شهرستان فیلم از امروز در شهرهایی مانند اصفهان و مشهد آغاز می شود. فیلم کمدی و مفرح است و ظرف ۲ روز به فروش ۴۰ میلیون تومان رسید.

احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «سد معبر» با اقبال خوبی مواجه شد و ۲۵ سالن در تهران در اختیار دارد و فروش فیلم در تهران به رقم ۷۷ میلیون رسید و در شهرستان به فروش ۲۳ میلیون دست یافت و در کل فروش فیلم به رقم ۱۰۰ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فیلم «ثبت با سند برابراست» در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۷۱۸ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۹۲۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم به رقم ۲ میلیارد و ۶۳۸ میلیون تومان دست یافت.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به فروش ۲ میلیاردو ۲۵۰ میلیون تومان رسید و «آینه بغل» در هفته سوم نمایش همچنان با اقبال مواجه است و فروش فیلم به رقم ۷ میلیارد و ۳۵ میلیون تومان رسید.

همایون امکانیان مدیر دفتر پخش نیکان فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «شکلاتی» به فروش ۴۲۰ میلیون تومان رسید و «آذر» به فروش ۷۳۰ میلیون تومان دست یافت.

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم «آپاندیس» به فروش ۴۴ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان، «کلیله و دمنه» به فروش ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان ،«فهرست مقدس» به فروش ۷۴ میلیون و ۲۴۹ هزار تومان، فیلم «صفر تا سکو» به فروس ۳۳۲ میلیون و ۹۱ هزار تومان، فیلم «خالتور» به فروش ۵ میلیارد و ۹۹۵ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان، «خانه کاغذی» به فروش ۱۶۵ میلیون و ۸۳ هزار تومان رسید.