جدیدترین آمار فروش برخی فیلم‌های نوروزی اعلام شد.

جدیدترین آمار فروش برخی فیلم‌های نوروزی اعلام شد.

به گزارش هفت هنر، احمد مختاری از دفتر هدایت فیلم که پخش دو فیلم «گشت ۲» به کارگردانی سعید سهیلی و «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسمخانی را برعهده دارد، آخرین آمار فروش این دو فیلم را اعلام کرد.

او گفت: «فیلم «گشت ۲» که اکرانش از ۲۵ اسفند آغاز شده است، تا شب گذشته (پنجشنبه ۲۶ اسفند) ۲۶۰ میلیون در تهران و ۶۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.»

او یاداور شد: «تعداد سالن‌های این فیلم در تهران ۲۸ و در شهرستان‌ها چهار سالن است که در شهرهای دیگر به مرور اضافه خواهد شد.»

به گفته او، فیلم «خوب، بد، جلف» هم در تهران سه میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها دو میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان فروخته و به رقم فروش کلی ۵ میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان رسیده است.

همچنین فیاض پارسیان آمار فروش فیلم «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان را که توسط موسسه سینمایی سیمای مهر اکران می‌شود، پس از دو روز نمایش ۱۵۰میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم فعلا در ۵۰ سالن کشور روی پرده رفته و تعداد سالن‌هایش در روزهای آینده بیشتر می‌شود.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش فیلمسازان رسانه هم درباره آمار فروش فیلم «سه بیگانه» مهدی مظلومی که از چند هفته قبل اکران آن آغاز شده است گفت: «این فیلم در کشور ۶۵ سالن را در اختیار دارد و تاکنون به فروش ۳۳۰ میلیون تومانی رسیده است.»