«آتش و خشم» ترامپ خوب می‌فروشد
«آتش و خشم» ترامپ خوب می‌فروشد

کتابی غیرداستانی درباره عملکرد بد دولت دونالد ترامپ به پرفروش‌ترین اثر بازار کتاب تبدیل شد. به گزارش تیتر هنر، بیش از ۱۹۰ هزار نسخه چاپی از کتاب «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف در یک هفته گذشته فروخته شد. از زمان انتشار این کتاب غیرداستانی کمتر از دو هفته می‌گذرد و با احتساب کتاب‌های الکترونیکی، […]

کتابی غیرداستانی درباره عملکرد بد دولت دونالد ترامپ به پرفروش‌ترین اثر بازار کتاب تبدیل شد.

به گزارش تیتر هنر، بیش از ۱۹۰ هزار نسخه چاپی از کتاب «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف در یک هفته گذشته فروخته شد.

از زمان انتشار این کتاب غیرداستانی کمتر از دو هفته می‌گذرد و با احتساب کتاب‌های الکترونیکی، نسخه‌های صوتی و نسخه‌های چاپی تا کنون بیش از نیم میلیون نسخه از این کتاب فروخته شده است. وولف در این کتاب با شیوه‌ای مهیج، ناکارآمدی دولت ترامپ را به تصویر می‌کشد.

از آغاز انتشار کتاب تا کنون بیش از ۲۲۰ هزار نسخه چاپی از کتاب «آتش و خشم» به فروش رسیده است. البته پیش‌بینی می‌شد که میزان فروش کتاب بسیار بیشتر از این ارقام باشد اما در عین محبوبیت کتاب ناشر در موجود نگاه داشتن نسخه‌های چاپی با مشکل روبه‌رو شد. در سایت آمازون به خریداران کتاب اعلام می‌شود که این اثر در ۲ تا ۴ هفته به دست آن‌ها خواهد رسید. «آتش و خشم» در آمازون پرفروش‌ترین کتاب است.

میزان فروش نسخه‌های الکترونیکی کتاب تا کنون از مرز ۲۵۰ هزار نسخه عبور کرده و ۱۰۰ هزار نسخه صوتی از آن نیز فروخته شده است. به گفته ناشر یک میلیون نسخه چاپی از این کتاب در حال انتشار است.

«آتش و خشم» یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های غیرداستانی سال‌های اخیر است. بخشی از محبوبیت فراگیر این کتاب مربوط به واکنش دونالد ترامپ و تهدید به تعقیب قانونی نویسنده است.

منبع:‌ آسوشیتدپرس/ ۱۸ ژانویه