آیا همایون شجریان در خراسان رضوی کنسرت برگزار می‌کند؟

حجت اشرف‌زاده که به تازگی در زادگاه خود نیشابور که عمدتا با مشکل ممنوعیت برگزاری کنسرت مواجه است، به روی صحنه رفته بود، از مسوولان این شهر درخواست کرد که روند برگزاری کنسرت ادامه‌دار باشد تا هنرمندانی همچون همایون شجریان، رضا صادقی و علی زندوکیلی هم بتوانند در این شهر به روی صحنه بروند.

به گزارش تیتر هنر، کنسرت «حجت اشرف‌زاده» در شهر نیشابور، در روزهای ۱۸‌ تا ۲۰ اسفندماه برگزار شد و در حالی که اجرا در استان خراسان رضوی سال‌هاست که با ممنوعیت و محدودیت‌هایی رو به رو است، شاید برگزاری این کنسرت را بتوان نوعی گشایش در روند تصمیم‌گیری برای برگزاری کنسرت در این استان دانست.

این کنسرت حواشی مختلفی را هم به خود دید که یکی از آنها حرف‌های اشرف‌زاده روی صحنه بود که همکارانش را به اجرا در این استان دعوت و از مسئولان شهر بابت همکاری تشکر کرد.

این خواننده در جریان کنسرتش در نیشابور بیان کرد: «همه مسوولان این شهر را که کنسرت را در اینجا شروع کردند و به من این افتخار را دادند که برای شما از عاشقی بخوانم یک تشویق کنید. این شش تا سانس تضمین کرده که این کنسرت‌ها ادامه پیدا کند. آنقدر شماها خوب بودید، همه چیز قشنگ و درست بود و آنقدر همه چیز رعایت شد که ان‌شاءالله این چراغ روشن بماند. من از مسوولان نیشابور درخواست می‌کنم رضا صادقی، گرشا رضایی، همایون شجریان و علی زندوکیلی یکی یکی به اینجا بیایند و برای شما از عشق بخوانند.»

او همچنین در بخش دیگری درباره علت اینکه از این خوانندگان برای برگزاری کنسرت در نیشابور دعوت کرده است، گفت: «این را برای خواننده‌هایی تقاضا کردم که می‌دانم اقدامات و صحبت‌هایی برای حضورشان در استان صورت گرفته است. مثل اینکه برای کنسرت آقای رضا صادقی اقدام شده و قرار است به نیشابور بیاید. اسم تعداد دیگری را هم گفتم که مردم با شنیدن نام آنها استقبال کردند که به نیشابور بیایند، کنسرت بدهند، لذت ببرند و مردم حال خوش را تجربه کنند. این آرزوی من است. دوست دارم همکارانم به این شهر بیایند و مردم منطقه من از این چشمه جوشان عاشقی حال خوب تجربه کنند و لذت ببرند.»