آغاز اجراهای نمایش «آنامورفیک» در تالار حافظ
آغاز اجراهای نمایش «آنامورفیک» در تالار حافظ
«آنامورفیک» عنوان نمایشی به کارگردانی عارف شریفی است که اجرایش از 14 آبان شروع می­شود و به مدت ۱۵ شب، هر شب ساعت 17:30 در تالار حافظ میزبان علاقه­مندان خواهد بود.

«آنامورفیک» عنوان نمایشی به کارگردانی عارف شریفی است که اجرایش از ۱۴ آبان شروع می­شود و به مدت ۱۵ شب، هر شب ساعت ۱۷:۳۰ در تالار حافظ میزبان علاقه­مندان خواهد بود.

به گزارش تیتر هنر،‌ این نمایش دی‌ماه سال۹۸ روی صحنه رفت اما ادامه اجراهای آن به دلیل شرایط حاصل از کرونا لغو شد. با توجه به وضعیت فعلی تئاتر در دوران کرونا، این نمایش با تغییراتی تازه روی صحنه می­رود.

کارگردان این اثر درباره نمایش خود می‌گوید:«فرم اجرایی این نمایش وابسته به وضعیت زیستی گروه اجرایی و متناسب با شرایط پیش آمده. بخشی از این وضعیت تبدیل به فرم اجرایی شده که خود نظام تئاتر، عوامل و اجزای تشکیل‌دهنده آن است. در اجرای مجدد با توجه به صحبت­های رد و بدل‌شده بین بازیگران و عوامل، فرم اجرایی اثر به شرایط زیستی کنونی و شرایط تحمیلی کرونایی نزدیک‌تر شده. سعی ما اینست که با توجه به موقعیت جدید به فرم اجرایی متفاوتی نزدیک بشویم و این موضوع موجب می­شود اتفاقات تازه‌ای در نمایش آنامورفیک رخ بدهد».