آرشیو اخبار سینما

تعریف سلبریتی از منظر رضا کیانیان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۸

رضا کیانیان می‌گوید منتقدان به اظهار نظرهای اجتماعی چهره‌های هنری ، گاها معنی درست واژه سلبریتی را نمی‌دانند.

ادامه ...

نماینده‌ای که ابراهیم حاتمی‌کیا را نمی‌شناسد

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۲۳:۰۹

«اختیاریه» برنامه تازه‌ شبکه پنج با الگوگیری از گفت‌وگوهای صریح رضا رشیدپور با چهره‌های مختلف به دنبال ساخت برنامه‌ای جذاب است ولی در این راه چندان موفق نیست و جای صراحت، محافظه‌کاری و گاه رپرتاژ برای مهمان جایش را می‌گیرد. به گزارش تیتر هنر، در برنامه امشب، نماینده ارومیه، نادر قاضی‌پور مهمان برنامه بود و در بیشتر مواقع مجری جای چالش در موضع ضعف قرار داشت و به دنبال تعریف و تمجید از سبک زندگی این نماینده بود. این تعریف و تمجیدها حتی به بازی با احساسات و اشک ریختن هم تبدیل شد و مجری چندین بار به حلقه زدن …

ادامه ...

اسکار ۲۰۱۹ چقدر هزینه و سود برای برگزارکنندگان دارد؟

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۵:۵۴

نود و یکمین دوره جوایز سینمایی اسکار که هفته آینده برگزار می‌شود، شامل نکاتی جالب از حیث رکوردها، آمار و ارقام و هزینه‌های نجومی خواهد بود.

ادامه ...

برندگان جشنواره فیلم فجر ۹۷ چقدر جایزه نقدی بردند؟

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۰۸:۰۲

دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور در برنامه سینمایی هفت حضور درباره میزبان جوایز نقدی برندگان توضیحاتی ارائه داد. به گزارش تیترهنر، داروغه زاده با اشاره به جوایز نقدی جشنواره گفت: برای جوایز اصلی مبلغ ۲۵ میلیون تومان و بخش‌های دیگر ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است، اما برای سینماگران ما سیمرغ مهمتر از جایزه نقدی است. این ارقام در حالی گفته می‌شود که میزان جوایز به نسبت دوره‌های گذشته تفاوت چندانی نکرده و به میزان رشد تورم در کشور رشد نداشته است.

ادامه ...

نگاهی به برندگان جشنواره فیلم برلین ۲۰۱۹/ چینی‌ها جوایز را به خانه بردند

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۰۷:۵۰

شصت‌ونهمین دوره جشنواره فیلم برلین پس از ۱۰ روز با معرفی برندگان خرس‌های طلایی و نقره‌ای به پایان راه رسید. به گزارش تیترهنر، هیات داوران بخش بین‌الملل برلینالهبه ریاست ژولیت بینوش برندگان شصت‌ونهمین دوره جشنواره فیلم برلین را انتخاب کردند. در هیات داورانی که نقش زنان در آن پررنگ است، ساندرا هولر بازیگر آلمانی که فیلم «تونی اردمان» را در کارنامه دارد در کنار سباستین للیو کارگردان شیلیایی فیلم برنده اسکار «زنی شگفت‌انگیز» و ترودی استایلر بازیگر و کارگردان بریتانیایی حضور دارند. خرس طلایی این دوره از جشنواره فیلم برلین به «مترادف‌ها» ساخته نداف لاپید اهدا شد. سال پیش فیلم «به من دست نزن» به کارگردانی …

ادامه ...

نقدی بر «آشغال‌های دوست‌داشتنی»/ کاش یک نفر توضیح دهد چرا این فیلم شش سال توقیف بود

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۶:۴۱

آنچه برای مخاطب مشخص شده این است که سلیقه‌های شخصی مدیران محافظه‌کار تا چه اندازه می‌تواند برای فرهنگ و هنر کشور آسیب‌زا باشد.

ادامه ...

آکادمی اسکار صدای بزرگان هالیوود را شنید/ در سیاست‌های مراسم اهدای جوایز تجدیدنظر می‌شود

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۳

آکادمی علوم و هنرهای سینِما از تصمیم خود برای اهدای ۴ جایزه اسکار هنگام پخش تبلیغات تلویزیونی عقب‌نشینی کرد.

ادامه ...

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» نیامده گیشه را فتح کرد

جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۵:۰۴

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» که پس از شش سال به سالن سینماها بازگشته شروعی غافلگیرکننده داشت و دو روزی که از اکرانش گذشته به فروش خوبی دست یافته است.

ادامه ...

اقدام جنجالی آکادمی اسکار صدای اسکورسیزی و تارانتینو را درآورد

جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۳:۱۴

اسپایک لی، مارتین اسکورسیزی و کوئنتین تارانتینو هم به جمع سینماگران مشهوری پیوستند که دادشان از اقدام جنجالی اخیر آکادمی برای اهدای ۴ اسکار هنگام پخش تبلیغات درآمده است.

ادامه ...

انتقادات یک رسانه از دبیر جشنواره فیلم فجر ۹۷/ رانت‌بازی، عدم شفافیت مالی و انتخابات مشاوران غیرمتخصص روح جشنواره را کشت/ آیا حسین انتظامی واکنشی نشان خواهد داد؟

چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۴:۳۶

سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر، همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور با یک نقطه ضعف جدی همراه بود و آن نقطه ضعف، انتخاب دبیر غیرمتخصص بود.

ادامه ...

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار