حضور ایران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب هاوانا

جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۴:۳۶


سفارت جمهوری اسلامی ایران در کوبا در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب هاوانا حضور یافت و اقدام به معرفی آثار ترجمه شده به زبان اسپانیایی برخی از مولفان کشورمان در حوزه های مختلف کرد.

به گزارش تیتر هنر بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب هاوانا از تاریخ ۱ فوریه ۲۰۱۷ به مدت ده روز با دعوت از ناشر داخلی و خارجی با ارائه ۴ میلیون نسخه کتاب در حوزه های مختلف در حال برگزاری است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران نیز همچون سالهای گذشته، با برپایی غرفه در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب هاوانا، در این فعالیت فرهنگی مشارکت کرده و اقدام به معرفی آثار ترجمه شده به زبان اسپانیایی برخی از مولفان کشورمان در حوزه های علوم دینی، اجتماعی، فرهنگی، تاریخی و کتاب کودکان می کند که با استقبال حاضران همراه شد.

پخش کلیپ های اسپانیولی زبان شبکه هیسپان تی وی تحت عنوان «ایران امروز» و آشنا کردن بازدیدکنندگان با گوشه های مختلف سیاست، فرهنگ و اجتماع کشورمان از دیگر فعالیتها در نمایشگاه مذکور است.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۴ میلیون متر مربع برگزار و ناشران ۴۰ کشور در این رویداد حضور دارند. همچنین بیش از ۴۶۷ شخصیت بین المللی و نویسنده از کشورهای مختلف به این مراسم دعوت شده اند. گفتنی است کشور چین مهمان ویژه بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب هاوانا بوده و ۶۰ ناشر چینی در این رویداد شرکت کرده اند.

علاوه بر فضای اصلی نمایشگاهی ۲۲ نقطه در شهر هاوانا بصورت جنبی برای این رویداد در نظر گرفته شده است. پس از خاتمه نمایشگاه مذکور در هاوانا، مراکز دیگر استان های کوبا میزبان آن بوده و تا ماه می ۲۰۱۸ دایر خواهد بود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار