چرا خداحافظی رضا قوچان‌نژاد از تیم ملی زود بود؟

جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۷


مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت بازیکنان از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرد.

تصمیم رضا قوچان نژاد غافلگیر کننده و بسیاری را متعجب کرد. همه به این تیم امید داشتند تا بازیکنانش تا جام ملت‌های آسیا در کنار هم بازی کنند و بتوانند عنوان قهرمانی را کسب کنند ولی بازی نرسیدن به برخی بازیکنان موجب ناراحتی آنها شده است.

با این حال برخی کارشناسان و صاحب‌نظران خداحافظی قوچان نژاد را تصمیم عجیبی نمی‌دانند و با عنوان سن و سال این بازیکن می‌گویند خداحافظی‌اش طبیعی است.

با نگاهی به تاریخ تولد قوچان نژاد می‌بینیم او تازه امسال ۳۱ ساله خواهد شد و این سن بالایی برای یک بازیکن فوتبال نیست. این را در نظر بگیرید که بسیاری از بازیکنان حاضر در جام جهانی بالای ۳۰ سال هستند و بازی‌های خوبی هم برای کشورشان انجام داده اند.

با توجه به زندگی حرفه ای و سالم قوچان نژاد و اینکه او سالها در اروپا بازی کرده، او توانایی بازی کردن در یک جام جهانی را هم دارد؛ شبیه کاری که شجاعی کرد و در سن ۳۴ سالگی کاپیتان ایران در جام جهانی بود.

خداحافظی قوچان نژاد از تیم ملی فوتبال ایران زود است و تیم ملی را از داشتن یک مهاجم خوب و فرصت طلب محروم می کند. بازیکنی که در تمام این سالها یک وزنه در خط حمله تیم ایران بوده و گلهای حساسی هم به ثمر رسانده است.

حالا با توجه به متن خداحافظی او و واکنش کیروش به نظر می‌رسد این خداحافظی قطعی باشد و راه برگشتی برای این تصمیم وجود ندارد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار