پیش تولید سری دوم برنامه «شب کوک» کلید خورده است

دوشنبه 31 خرداد 1395 در 16:33


مسابقه تلویزیونی «شب کوک» در سری دوم مراحل پیش تولید خود را می‌گذراند.
به گزارش هفت هنر، مهدی یغمایی خواننده و داور مسابقه «شب کوک» در خصوص اتفاقات تازه این برنامه گفت: عوامل برنامه در پیش تولید این برنامه هستند اما همانطور که می دانید مسئولان صدا و سیما عوض شده اند و طبیعی است که با این تغییرات، مدیران سر و سامانی را به کارهایشان و فضا بدهند تا بتوانند برنامه هایی را که در گذشته ساخته شده است را ادامه دهند.
وی ادامه داد: عوامل برنامه پیگیر این موضوع هستند و فکر می‌کنم اگر قرار باشد، «شب کوک» برای بار دوم ساخته شود، با همان گروه باشد البته ممکن است افرادی کم و یا اضافه شوند.
یغمایی درباره تفاوت هایی که در این برنامه وجود دارد، بیان کرد: اگر این فصل جدید برای ساخت آماده شود، به طور قطع تفاوت‌های زیادی در دکور، ساختار برنامه، کیفیت صدا و تصویر خواهد داشت.
این خواننده در خصوص اینکه آیا ممکن است با این برنامه مخالفت شود، اظهار داشت: بعید می‌دانم این اتفاق بیفتد، به دلیل اینکه این برنامه بیننده خود را پیدا کرده است و دومین برنامه پر بیننده شبکه بود، به طور معمول همیشه برنامه‌هایی در این سبک و سیاق برای بار دوم ساخته می شوند. ما نیز از آن حمایت می کنیم و این حمایت ادامه خواهد داشت.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار