پس از رمان «من پس از تو»، یک رمان دیگر از جوجو مویز فیلم می‌شود

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ در ۱۵:۱۲


کمپانی فیلمسازی «یونیورسال پیکچرز» امتیاز تبدیل «بخشنده ستارگان»، جدیدترین کتاب جوجو مویز را به فیلمی سینمایی خریداری کرده است.

به گزارش تیتر هنر به نقل از بوک‌سِلر، کمپانی «یونیورسال پیکچرز» حق اقتباس سینمایی کتاب «بخشنده ستارگان»، جدیدترین اثر جوجو مویزِ انگلیسی را خریده است.

اولیو پارکر، کارگردان و نویسنده انگلیسی فیلم «ماما میا» قرار است کارگردانی «بخشنده ستارگان» را بر عهده بگیرد.

رمان جدید جوجو مویز، نویسنده انگلیسی آثاری چون «من پیش از تو» و «پس از تو» ماه اکتبر (مهر) سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

خود مویز درباره رمان جدیدش گفت: «صادقانه بگویم که تاکنون نوشتن هیچ کتابی را تا این اندازه دوست نداشته‌ام. موضوع کتاب منبع الهام خود من است و امیدوارم که مخاطبانم هم از خواندنش به اندازه من لذت ببرند.

آخرین داستان نویسنده انگلیسی تحت عنوان «هنوز هم من» به تازگی پرفروش‌ترین کتاب تک-جلدی سال ۲۰۱۹ تاکنون شد. آخرین رکورد فروش در یک هفته مربوط به کتاب «منشاء» اثر دن براون بود که در جولای ۲۰۱۸ فروش بالایی داشت.

جوجو مویز نویسنده ۵۰ ساله انگلیسی پیش از نوشتن روزنامه‌نگار بود و از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول شد. مویز دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه شد. «اولین داستانش «باران پناه‌بخش» نام داشت اما او را در دنیا بیشتر با «من پیش از تو»، «پس از تو»، «آخرین نامه معشوق»، و «میوه خارجی» می‌شناسند.

در سال ۲۰۱۶ اقتباسی سینمایی از «من پیش از تو» با بازی ستاره بازی تاج و تخت یعنی امیلیا کلارک به روی پرده سینماها رفت و مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت.

آثار جوجو مویز از جمله سه‌گانه «من پیش از تو»، «پس از تو»، «هنوز هم من»، و «میوه خارجی»، «اسب رقصان»، و «یک به اضافه یک»، «آخرین نامه معشوق»، و «دختری که رهایش کردی» در ایران هم منتشر شده است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار