«پرواز درحباب» از آی فیلم و «آوای باران» از الکوثر پخش می‌شوند

سه شنبه 17 دی 1398 در 15:42


آی‌فیلم از پنجشنبه ۱۹ دی پخش مجموعه تلویزیونی «پرواز در حباب» را برای مخاطبانش در افغانستان و تاجیکستان، آغاز می‌کند.

به‌ گزارش تیتر هنر، سریال «پرواز در خباب» به کارگردانی سیروس مقدم از پنجشنبه ۱۹ دی در کانال آی‌فیلم ۲ پخش می‌شود.

این مجموعه تلویزیونی یک اثر اجتماعی است که در آن به مسائل و مشکلات جوانان پرداخته شده است.

فیلمنامه این سریال که توسط علیرضا کاظمی‌پور نوشته شده، داستان پسر یک قاچاقچی را روایت می‌کند که در نوجوانی شاهد قتل پدرش به دست پلیس است. این نوجوان به وسیله گروه‌های خلافکار ربوده می‌شود و قبل از کشته‌شدن به‌کمک راننده‌ای آزاد می‌شود. به خارج از کشور می‌رود و حالا که پس از ۱۵ سال برگشته، در اندیشه انتقام‌ از قاتلان پدر است…

علی نصیریان، مرجان محتشم، شیوا خنیاگر، رضا رویگری، عبدالرضا اکبری، حامد کمیلی،آرام جعفری  و ….. بازیگران اصلی این سریال هستند.

این سریال هر روز ساعت ۱۶ به‌وقت تهران، ۱۷ به‌وقت کابل و ۱۷:۳۰ به‌وقت دوشنبه تاجیکستان راهی آنتن می‌شود و به‌فاصله شش ساعت در سه نوبت تکرار آن پخش خواهد شد.

***

مجموعه تلویزیونی «آوای باران» با کارگردانی حسین سهیلی زاده از شبکه الکوثر پخش می شود.


در خلاصه داستان این سریال آمده است: زندگی مردی به نام «طاها ریاحی» که تاجر دارو است با بروز اتفاقاتی دگرگون می شود و سرنوشت عجیبی برای او و دخترش «باران» رقم می خورد. ریاحی پس از سال ها به کشور باز می گردد و به دنبال دخترش می گردد اما متوجه می شود که خواهر زاده و همسر خواهر زاده اش نتوانسته اند به درستی از باران مراقبت کنند و اکنون او در کوچه و خیابان آواره است. پدر به دنبال دخترش می گردد تا این که در می یابد…..


حمیدرضا پگاه ، شایان جلالی ، آزاده زارعی ، سام درخشانی ، مهران احمدی ، ثریا قاسمی ، الهام چرخنده ، سیاوش خیرابی ، امیر دژاکام ، سپیده خداوردی ، علی یعقوبی در«آوای باران» به نویسندگی علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی نقش آفرینی کرده اند.


مجموعه اجتماعی و خانوادگی «آوای باران» که در شبکه آی فیلم به زبان عربی دوبله شده است ، از چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۲۴:۰۰ به وقت تهران جایگزین سریال «اولین شب آرامش» بر روی آنتن شبکه الکوثر می شود.


سریال «آوای باران» در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای با تهیه کنندگی سیدمحمد هاشمی اصل و محصول شبکه سوم سیما است

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار