پخش «همسران» و «شیدایی» از آی‌فیلم

یکشنبه 16 ژوئن 2019 در 13:33


مجموعه خاطره‌انگیز «همسران» از سه‌شنبه ۲۸ خرداد، راهی خانه آی‌فیلمی‌ها در افغانستان و تاجیکستان می‌شود.

به‌گزارش تیتر هنر، این سریال که در سال ۱۳۷۳ به‌کارگردانی بیژن بیرنگ و زنده‌یاد مسعود رسام ساخته شده است، قرار است جایگزین مجموعه «آژانس دوستی» در کانال آی‌فیلم۲ شود.

داستان سریال «همسران» درباره دو زوجی است که در یک ساختمان باهم همسایه‌اند. «کمال و مهین» که سن بیشتری نسبت به زوج دیگر یعنی «علی و مریم» دارند، به نوعی در مشکلات و مسائل آنها را راهنمایی می‌کنند.

در این سریال فردوس کاویانی، مهرانه مهین‌ترابی، فرهاد جم و الهام پاوه‌نژاد به عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداخته‌اند و در ادامه سریال بازیگرانی چون بهروز بقائی، پرستو گلستانی، رامبد جوان، شهلا ریاحی و مرحوم جعفر بزرگی به این مجموعه اضافه می‌شوند.

«همسران» هر روز ساعت ۱۷:۰۰ به‌وقت تهران و کابل و ۱۷:۳۰ به‌وقت دوشنبه پخش و در ساعت‌های ۲۳:۰۰، ۰۵:۰۰ و ۱۱:۰۰ روز بعد بازپخش خواهد شد.

***

سریال «شیدایی» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور از سه‌شنبه ۲۸ خرداد روی آنتن آی‌فیلم عربی می‌رود.

این مجموعه تلویزیونی قرار است جایگزین سریال «سقوط یک فرشته» در جدول پخش کانال عربی شود.

در خلاصه داستان «شیدایی» به قلم سعید نعمت‌الله، چنین آمده است: قلب داراب آن‌طور که باید نمی‌تپد و مرگش نزدیک است، پس وصیتی می‌نویسد تا عزیزی از عزیزانش مالک دارایی‌اش شود. کمی می‌گذرد و داراب شیدا می‌شود. خونش تازه می‌شود. شبش روز می‌شود و وصال هدف می‌شود، بی‌خبر از اینکه دستی آلوده تیری به این هدف نشانه گرفته است…

بازیگرانی چون پرویز پورحسینی، امیر جعفری، اندیشه فولادوند، عطا عمرانی، گلاره عباسی، آتنه فقیه نصیری و آرش مجیدی در این مجموعه حضور دارند.

سریال «شیدایی» هر شب ساعت ۱۹:۰۰ به وقت مکه از این شبکه پخش می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های ۰۱:۰۰، ۰۷:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار