پخش سریال «از نفس افتاده» در کانال آذری شبکه سحر + پخش تله فیلم «آخرین روز ماه» از شبکه سحر

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۵:۵۵


با اتمام دوبله سریال تلویزیونی «از نفس افتاده» به کارگردانی قاسم جعفری ، از یکشنبه ۱۹ خرداد این مجموعه به جایگزینی سریال «اگه بابام زنده بود» بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر قرار می گیرد.
به گزارش تیتر هنر، این سریال در سال ۱۳۸۵ ساخته شده و داستان آن پیرامون حوادث منجر به انقلاب اسلامی ایران است. آرش که عکاس و خبرنگار ساواک است برای ماموریتی به همراه «فخیمی» و «دکتر گلزار» به شهر رامسر می روند. ساواک دختری به نام «شیده موسویان» را که اسناد و مدارک مهمی مربوط به سران مملکتی را به همراه دارد ، دستگیر می کند. آرش ، شیده را که هم بازی دوران کودکی اش است فراری می دهد، عقاید شیده بر روی آرش تاثیر می گذارد، آن دو با هم ازدواج می کنند و آرش به ساواک پشت می کند و….
مهدی حسین زاده مدیر دوبلاژ سریال به زبان آذری است و بازیگران این مجموعه عبارتند از: اشکان خطیبی ، خاطره حاتمی ، علیرام نورایی ، شهرام عبدلی و زهره فکوری.
«از نفس افتاده» در ۱۲ قسمت ۵۰ دقیقه ای هر روز ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران و با تکرار در دو زمان ۲۴:۰۰ و ۷:۰۰ صبح روز بعد به وقت تهران بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

***
فیلم سینمایی «آخرین روز ماه» امروز از کانال اردوی شبکه جهانی سحر به نمایش در می آید.
تله فیلم «آخرین روز ماه» به کارگردانی منوچهر هادی امشب ساعت ۲۲ به وقت تهران از کانال اردو پخش می شود .
داستان این فیلم درباره بهروز است که مردی کلاهبردار و حقه باز است که به یک باره حادثه ای عجیب در زندگی اش رخ می‌دهد. او در امروز گرفتار می‌شود و هر کاری می‌کند فردا نمی‌آید…
بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش کرده اند، عبارتند از امیر جعفری، ریما رامین فر، شهره سلطانی، شبنم فرشادجو، شراره درشتی، سینا رازانی و محمدرضا داود نژاد
زیرنویس تله فیلم «آخرین روز ماه» برای پخش از کانال اردوی سحر را محسن محسنی بر عهده داشته است.
مدت زمان این فیلم تلویزیونی ۹۷ دقیقه است

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار