پخش «زیر آسمان شهر» و «کتاب‌فروشی هدهد» از آی‌فیلم۲

چهارشنبه 30 اکتبر 2019 در 15:36


سریالی کمدی «زیر آسمان شهر» از امروز چهارشنبه ۸ آبان، از کانال برونمرزی آی‌فیلم۲ به نمایش گذاشته می‌شود.

به‌گزارش تیتر هنر، پخش فصل اول مجموعه طنز «زیر آسمان شهر» به‌کارگردانی مهران غفوریان، از امروز در آی‌فیلم۲ آغاز می‌شود.

این سریال که در سال ۱۳۸۰ خورشیدی از شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد، در قالب روایتی طنز، زندگی قشرهای مختلف شهر را در کنار یکدیگر به تصویر کشیده است. تمام داستان در یک ساختمان می‌گذرد که چند همسایه در آن زندگی می‌کنند؛ از جمله یک دکتر و پسرش، زن و شوهری جوان و پیرزنی با دخترش.

کامران ملک‌مطیعی، مهران غفوریان، حمید لولایی، ملکه رنجبر،کیومرث ملک‌مطیعی، نصرالله رادش، مینا جعفرزاده، یوسف تیموری، معصومه کریمی، پرستو صالحی، اشکان اشتیاق و برزو ارجمند بازیگران اصلی این سریال هستند.

«زیر آسمان شهر» هر روز ساعت ۱۹ به‌وقت کابل و ۱۹:۳۰ به‌وقت دوشنبه تاجیکستان راهی آنتن می‌شود.

***

«کتاب‌فروشی هدهد» در آی‌فیلم راه افتاد

مجموعه تلویزیونی «کتاب‌فروشی هدهد» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام از امروز برای محاطبان فارسی‌زبان آی فیلم در کشورهای همسایه روی آنتن می‌رود.

 سریال «کتاب‌فروشی هدهد» در جدول پخش آی‌فیلم۲ قرار گرفته است.

در این مجموعه امیرحسین صدیق، راضیه برومند، محمود بصیری، افسانه چهره آزاد، علی اوسیوند، دلارام مستوفی و حسن احمدی مقدم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان «کتاب‌فروشی هدهد» درباره مراسم چهلمین روز درگذشت کمال کتابچی، صاحب کتابفروشی هدهد است که اهالی و کسبه محل به همراه تنها پسر او کیوان کتابچی کرکره کتاب‌فروشی را بالا می‌زنند. کیوان قصد دارد شغل پدر را ادامه و کتابفروشی هدهد را سروسامان دهد؛ اما علی‌رغم میلش مجبور می‌شود سهم خود را به شوهرخواهرش منصور بفروشد.

این سریال هر روز در ساعت ۱۶ به و‌قت کابل و ۱۶:۳۰ به‌وقت دوشنبه تاجیکستان روی آنتن می‌رود و در فواصل شش‌ساعته بازپخش خواهد شد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار