پخش «خیلی دور، خیلی نزدیک» و «نارنجی پوش» آی فیلم

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۵:۴۳


فیلم های سینمایی «خیلی دور، خیلی نزدیک» و «نارنجی پوش» جمعه و شنبه از کانال‌های عربی و انگلیسی شبکه آی فیلم روی آنتن می‌روند.
به گزارش تیترهنر به نقل از روابط عمومی شبکه آی فیلم، «خیلی دور، خیلی نزدیک» به کارگردانی رضا میرکریمی و نویسندگی رضا میرکریمی و محمدرضا گوهری، جمعه ۲۵ اسفند برای عرب زبانان خارج از کشور به نمایش گذاشته می‌شود.
خلاصه این فیلم سینمایی از این قرار است: دکتر عالم با بازی مسعود رایگان، جراح برجسته مغز و اعصاب است و اعتقادی به خدا ندارد. به‌دلایل مختلف فرزندش را فراموش کرده است. وی به‌صورت اتفاقی در شب تولد پسرش، سامان، از مریضی او، که تومور مغزی است، باخبر می‌شود و به‌دنبال پسر ستاره‌شناسش در کویر شهداد (کرمان) به‌راه می‌افتد …
این فیلم سینمایی در بیست و سومین جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ‌های بلورین بهترین فیلم (رضا میرکریمی)، بهترین فیلمبرداری (حمید خضوعی ابیانه)، بهترین موسیقی متن (محمدرضا علیقلی)، بهترین چهره پردازی (محمدرضا قوی) و بهترین جلوه‌های ویژه (محسن روزبهانی) شد.
«خیلی دور، خیلی نزدیک» جمعه شب ساعت ۲۲:۰۰ به وقت مکه (۲۲:۳۰ به وقت تهران) روانه آنتن می‌شود و بازپخشش نیز در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ روز شنبه خواهد بود.
همچنین، «نارنجی‌پوش» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی داریوش مهرجویی و نویسندگی مهرجویی و وحیده محمدی‌فر برای ئخش از کانال انگلیسی آی فیلم انتخاب شده است.
این فیلم داستان تحول یک عکاس حرفه‌ای مطبوعات است که تلاش دارد با پاکیزگی محیط اطراف، به تطهیر روح و روان خود بپردازد و در نهایت به پاکیزگی روح دست یابد. حامد آبان عکاس حرفه‌ای مطبوعات، با خواندن کتابی در مورد فنگ‌شویی چنان تحت تأثیر پالایش محیط زیست و مبارزه با آشغال‌زایی قرار می‌گیرد که لباس نارنجی مخصوص رفتگران را بر تن کرده، به شهرداری می‌پیوندد و با عنوان «نارنجی‌پوش لیسانسه» به شهرت می‌رسد؛ اما…
حامد بهداد، لیلا حاتمی، میترا حجار، طناز طباطبایی، فردوس کاویانی، همایون ارشادی، اردشیر رستمی
امید روحانی، محمدجواد جعفرپور، مهیار پورحسابی، کامشاد کوشان، علی عابدینی، کیانوش گرامی، سیمون سیمونیان، علی‌اصغر طبسی، شاهین جعفری و فرهنگ سروری بازیگران این فیلم سینمایی‌اند.
فیلم سینمایی «نارنجی پوش» شنبه شب ساعت ۲۲:۰۰ به وقت GMT (01:30 به وقت تهران) روی آنتن می‌رود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ خواهد بود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار