پخش تله فیلم «روز هشتم» از شبکه سحر + پخش سریال دردسرهای عظیم در کانال کردی

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ در ۱۷:۴۹


تله فیلم «روز هشتم» به کارگردانی مهدی کریم پور با دوبله آذری از کانال آذری شیکه سحر بر روی آنتن می رود.

به گزارش تیتر هنر، شنبه ۲۲ تیر ساعت ۲۰:۱۰ به وقت تهران ، این تله فیلم چهارخط و مسیر داستانی تا رسیدن به عاقبت خیر که درجوار حرم امام رضا(ع) در مشهد ادامه می یابد را دنبال می کند.

داستان فیلم مربوط به فردی به نام امینی است که سال ها درانتظار خادم شدن امام هشتم (ع) است. وی پس از مدت ها تصمیم می گیرد از مشهد به تهران بازگردد. در سکانسی دیگر شرفی و مرتضی رستمی دو شریک هستند که رستمی با برداشت مبلغ قابل توجهی از حساب شرکت متواری شده و شرفی ملزم و موظف به بازگرداندن مبلغ مورد نظر است. در اولین اقدام او خانه ای را که به زینب خدمتکارشان بخشیده بود بازپس می گیرد. زینب به مشهد می رود تا طلب قدیمی اش را از امینی بگیرد. روز بعد رستمی برای وصول طلب های قدیمی به مشهد می رود تا بخشی از طلب شکوهی را بدهد. شکوهی هم خبر سفر رستمی را می شنود و به دنبال او به مشهد می رود و….

بازیکران تله فیلم روز هشتم عبارتند از: علیرضا خمسه ، انوشیروان ارجمند ، عسل بدیعی ، فرزاد حسنی ، افسر اسدی ، امیرحسین مدرس ، مهدی صباغی ، ماشاء الله شاه مرادی و….

سلیمان فرض علی اف در کشور آذربایجان مدیریت دوبلاژاین تله فیلم برای پخش از کانال آذری شبکه سحر راعهده دار بوده و صداپیشگان این تله فیلم جمعی از هنرپیشه ها و دوبلورهای جمهوری آذربایجان هستند.

***

پخش سری دوم از مجموعه تلویزیونی «دردسرهای عظیم» از کانال کردی آغاز شد.

سری دوم مجموعه طنز تلویزیونی «دردسرهای عظیم» جایگزین سریال «اولین انتخاب » شده است.

دردسرهای عظیم ۲ ادامه مجموعه تلویزیونی دردسرهای عظیم است که در رمضان ۱۳۹۴ از شبکه سه سیما پخش شد.

با پیدا شدن بچه‌ای در ماشین خانواده لطیف که برای مراسم خواستگاری از شهرستان به تهران می‌آیند و دعوت از خانواده پدری بهار، لطیف و بهار باردیگر برای ازدواج دچار دردسرهایی می‌شوند. فرحان که خود را مدیون کمک‌های لطیف و بهار می‌داند سعی می‌کند مشکلات پیش آمده برای آنها را حل و فصل کند اما …

این سریال درام خانوادگی به نویسندگی علیرضا کاظمی‌پور و امیر عربی و کارگردانی برزو نیک نژاد است و محمد فریدونی آن را برای کانال کردی زبان گردانی و دوبله کرده است.

مهدی هاشمی،فریده سپاه‌ منصور، جواد عزتی، مریم سعادت،حسین محب‌اهری، پرستو گلستانی، زهره فکورصبور، الناز حبیبی، امیرحسین صدیق، مهران رجبی، امیر غفارمنش و .. در این سریال ایفای نقش کرده اند.

ساعت پخش این سریال ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار