وقتی خوانندگان رودر روی هم قرار می‌گیرند/ از دعوای محسن چاوشی با ابی تا زانیار خسروی و رضا بهرام

جمعه 26 اردیبهشت 1399 در 14:55


دنیای خوانندگان به نسبت بازیگران دنیای کم حاشیه‌تری است. معمولا هر هنرمندی سرش به کار خودش است و آرام و بدون سر و صدا کارهایش را می‌کند و خیلی کسی به کسی کار ندارد. مردم هم همانند ستارگان سینما خیلی انتظار حاشیه‌های عجیب و غریب از خوانندگان ندارند، اما انگار حالا همه چیز برعکس شده و خوانندگان در حاشیه‌سازی گوی سبقت را از بازیگران ربوده‌اند.

دنیای آرام خوانندگان تبدیل به یک دنیای شلوغ و متشنج شده است و اخبار عجیبی از رو در رویی خوانندگان مقابل هم به گوش می‌رسد. از آخرین دعواهای خوانندگان با هم زمان زیادی می‌گذرد. اختلاف محسن یگانه و محسن چاوشی یا رضا صادقی و زانیار خسروی قدیمی‌ترین و معروف‌ترین موارد اختلاف خوانندگان با یکدیگر بوده که زمان زیادی از آن می‌گذرد.

در این چند ساله بیشتر خوانندگان سرشان توی کار خودشان بوده و به قول معروف کمتر به پر و پای هم پیچیده‌اند. اما در یک ماه اخیر خوانندگان حسابی از خجالت هم درآمده‌اند و شمشیر را برای هم از رو بسته‌اند.

دعوای زانیار خسروی و رضا بهرام یکی از تازه‌ترین حاشیه‌های چند وقت اخیر است. زانیار خسروی با انتشار یک ویدئو در اینستاگرامش، بدون هیچ تعارفی رضا بهرام را متهم به کپی‌برداری از آثارش کرد. او در این ویدئو با گذاشتن قطعاتی از رضا بهرام و مقایسه‌اش با آثار ساخته شده توسط خودش، خبر از سرقت آثارش توسط بهرام داد و خواستار دفاع از حقوق معنوی قطعاتش شد.

سیروان خسروی نیز در همین مدت حکم شکایتش از بهاره رهنما به خاطر بحثی که در گذشته داشتند بگیرد و این بازیگر را به اتهام توهین و افترا در فضای مجازی، به تحمل ۵۰ ضربه شلاق محکوم کند.

به فاصله کوتاهی از این دو اتفاق، دعوای محسن چاوشی و همسر ابراهیم حامدی بار دیگر ماجرای اختلافات میان خوانندگان را داغ کرد.

همسر این خواننده پاپ به یکی از پست‌های محسن چاوشی واکنش تندی نشان داد و این خواننده را به داشتن صدایی ماشینی و خشونت‌طلبی متهم کرد.

چاوشی نیز خیلی سریع نسبت به این برداشت واکنش نشان داد و ابی را خواننده‌ای کاباره‌ای لقب داد که برای پول حاضر می‌شود در عربستان کنسرت اجرا کند.

با بالا گرفتن این دعوا طرفداران چاوشی به صفحه مهشید حامدی هجوم بردند و به حمایت از خواننده محبوب‌شان پرداختند.

بعد از اینکه دعوای این دو نفر فضای اینستاگرام را به خود معطوف کرد، ابی با پادرمیانی قصد آرام کردن اوضاع را داشت. هر چند حرف‌های مبهم و بی سرو ته او هم خیلی به آرام شدن این جو کمک نکرد.

بیکاری در روزهای کرونایی برای خوانندگان چندان مفید نبوده است. آنها این روزها دغدغه برگزار کردن کنسرت را ندارند و وقت‌شان نسبت به گذشته آزادتر است. نتیجه این آزاد بودن وقت اختلاف و روبروی هم قرار گرفتن خوانندگان بوده است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار