هنرمندان دلتنگ کارلوس کیروش شدند

جمعه 24 آبان 1398 در 14:08


بازی ضعیف تیم ملی فوتبال ایران در دو بازی اخیر عموم مردم را به یاد دوران درخشان مربیگری کارلوس کیروش انداخته است. زمانی که تیم‌های آسیایی حریف تیم ایران نبودند و گل زدن و نزدیک شدن به دروازه ایران برایشان یک آرزو بود اما کمتر از یک ماه از رفتن کیروش دوباره بردن تیم‌های درجه دو آسیایی برایمان آرزو شد و رویای رفتن به جام جهانی در حال از دست رفتن است.

به گزارش تیتر هنر، نحوه مدیریت و سبک بازی تیم ملی در دوره مارک ویلموتس صدای اعتراض مردم را بلند کرده است. مربی خونسرد بلژیکی چند روز قبل از بازی مهم ایران و عراق، کشور را ترک کرد و با خواهش و تمنای روسای فدراسیون برگشت. مردم این عدم تعصب او در کارش را با مشت‌‌های گره کرده و تعصب کیروش در کارش مقایسه می‌کنند و دوباره دلتنگ آن روزها می‌شوند.

در این میان هنرمندان با انتشار عکس و نوشته‌هایی از مربی سابق تیم ملی به انتقاد از سرمربی بلژیکی پرداختند. محسن تنابنده با انتشار تصویری از کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در اینستاگرام، با نوشتن جمله «هرچی رشتی پنبه شد.» به شکست امروز تیم ملی مقابل عراق واکنش نشان داد.

احسان علیخانی، مجری تلویزیون با انتشار تصویری از سردار آزمون در استوری اینستاگرام نوشت: «داریم بر می‌گردیم به اون قدیما دوستان که مساوی هم خوشحالمون کنه، این تیم یه حالیه.»

برزو ارجمند، بازیگر سینما و تلویزیون هم عکسی از کارلوس کی‌روش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و با کنایه نوشت: «چه ساعت قشنگی.»

نیما کرمی از مجریان تلویزیون هم به منتقدان کی‌روش کنایه زد و نوشت: «گفتم پس از دومین شکست پی در پی جناب ویلموتس آن هم از تیم‌های درجه دوم و سوم آسیا، یادی کنم از دلال موزامبیکی که گویا فقط جای خیلی‌ها رو تنگ کرده بود و البته عزتی هم که به تیم ملی داده بود، مهم نبود.»

یک نظر برای “ هنرمندان دلتنگ کارلوس کیروش شدند ”

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار