نگاهی به برنامه‌های آی‌فیلم انگلیسی در آغازین روزهای سال ۹۷

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۴:۰۸


شبکه آی‌فیلم علاوه بر پخش مجموعه تلویزیونی «برابر با اصل» که به‌تازگی به انگلیسی دوبله شده است، «نردبان آسمان»، «مزد ترس ۱ و ۲» و «دست بالای دست» را در جدول پخش خود قرار داده است.
به گزارش تیترهنر به نقل از روابط عمومی شبکه آی فیلم، سریال «مزد ترس ۱» به‌کارگردانی حمید تمجیدی در ۱۰ قسمت از اول فروردین روی آنتن می‌رود و سری دوم آن برای اولین بار پس از پخش سری اول، در ۱۷ قسمت به‌نمایش گذاشته خواهدشد.
این مجموعه که در سال ۱۳۷۱ ساخه شده است، قرار است از اول فروردین ۹۷هر شب ساعت ۰۰:۳۰ به وقت تهران(۲۱:۰۰ به وقت GMT) روی آنتن رود و بازپخشش نیز در ساعت‌های ۰۵:۳۰، ۰۹:۳۰ و ۱۶:۳۰ خواهد بود.
همچنین آخرین قسمت مجموعه طنز «خوش نشین‌ها» ۷ فروردین پایان می‌یابد و از ۸فروردین۹۷ مجموعه طنز «دست بالای دست» جایگزین آن خواهد شد.
«دست بالای دست» به کارگردانی محسن یوسفی در بهار ۹۱ از شبکه ۳ سیما پخش شد و یوسف تیموری، رضا فیض نوروزی، فتحعلی اویسی، سعید پیردوست، جواد عزتی، بهاره افشاری، مجید مشیری، سمانه پاکدل، زهره مجابی و هایده حائری در آن بازی کرده‌اند.
این مجموعه تلویزیونی نیز هر شب ساعت ۰۱:۳۰ به وقت تهران (۲۲ به وقت GMT) روانه آنتن می‌شود و بازپخشش در ساعت‌های ۰۷:۳۰، ۱۳:۳۰ و ۱۹:۳۰ خواهدبود.
بر اساس این گزارش، مجموعه تلویزیونی «برابر با اصل» با دوبله حرفه‌ای انگلیسی، برای مخاطبان انگلیسی‌زبان این شبکه از پنج‌شنبه ۲۴ اسفند در حال پخش است.
«برابر با اصل» ساخته سید جلال‌الدین دری است و زنده‌یاد حسن جوهرچی در این سریال نقش سردفتری به نام آقای گوهری را ایفا کرده که در مقابلش یک جاعل حرفه‌ای و باسابقه با نام مستعار یاوری قرار دارد و می‌خواهد به نوعی از سردفتر داستان انتقام بگیرد.
سیاوش طهمورث، حسام نواب صفوی، امید زندگانی، روناک یونسی، فرداد صفاجو، نفیسه روشن، حدیثه تهرانی، آزاده ریاضی، پریسا روشنی، سولماز حصاری، حشمت آرمیده، مجتبی طهمورث و عمار تفتی دیگر بازیگران این مجموعه‌اند.
«برابر با اصل» هر شب ساعت۲۳:۳۰ به وقت تهران( ۱۹:۰۰ به وقت GMT) به نمایش گذاشته می‌شود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۴:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۵:۳۰ روز بعد خواهد بود.
«نردبام آسمان» اثر محمدحسین لطیفی دیگر مجموعه‌ای است که از دوشنبه ۲۱ اسفند پخش آن آغاز شده است.
وحید جلیلوند‌، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، ویشکا آسایش، داریوش کاردان، شبنم قلی‌خانی، سارا خوئینی‌ها، فرهاد قائمیان و حسن پورشیرازی از جمله بازیگران این مجموعه‌اند که از امشب با اتمام مجموعه «جابربن حیان» روی آنتن قرار می‌گیرد.
«نردبام آسمان» هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران( ۱۹ به وقت GMT) پخش می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های ۰۶:۳۰، ۱۱:۳۰ و ۱۷:۳۰ روز بعد خواهد بود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار