نمایش عروسکی «پای دیوار کودکی» در پردیس تئاتر تهران به صحنه می رود

دوشنبه 22 مهر 1398 در 13:00


نمایش «پای دیوار کودکی» به نویسندگی و کارگردانی «فهیمه میرزاحسینی» از ۲۲ مهرماه در سالن محمود استادمحمد پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.

به گزارش تیتر هنر، نمایش «پای دیوار کودکی» به نویسندگی و کارگردانی «فهیمه میرزاحسینی» از امروز (۲۲ مهرماه) و در  ساعت ۱۷/۳۰ همچنین در نوبت صبح ویژه مدارس روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است که پسر بچه ای در خواب صدای گریه کودکی را می شنود و نگران از مادرش درباره صدا می پرسد اما مادر که خسته است پاسخی به او نمی دهد.  بدین ترتیب پسرک کنجاو در یافتن صاحب صدا وارد رویای زندگی کودکِ گریان می شود و…

در نمایش«پای دیوار کودکی» میترا کریم خانی، لاوین حسینی و سعیده میرزاحسینی به عنوان عروسک گردان حضور دارند و طراحی و ساخت عروسک ها برعهده سمانه و سعیده میرزاحسینی بوده است. همچنین ابک نصیری خواه به عنوان آهنگساز در این نمایش همکاری دارد.

این نمایش ویژه کودکان ۵ تا ۱۰ سال است و  تا ۹ آبان هر روز  ساعت ۳۰/۱۷ همچنین در نوبت صبح ویژه مدارس در تماشاخانه استادمحمد پردیس تئاتر تهران روی صحنه خواهد رفت. علاقمندان جهت رزرو بلیت نمایش «پای دیوار کودکی» می توانند به سایت سینما تیکت مراجعه و یا با شماره ۰۹۳۵۲۴۸۴۸۷۷ تماس بگیرند.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار