نمایش «دیور» رکورد فروش سالن «سایه» را شکست

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۵


فروش رکورد فروش سالن سایه مجموعه تئاترشهر توسط نمایش «دیور» و نیز اجرای نمایش «پک» به کارگردانی حسن احمدی قاجاری در خانه هنرمندان دو خبر از تئاتر است.

به گزارش تیترهنر، نمایش «دیور» به کارگردانی آریان رضائی رکورد فروش اجرا در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر را شکست.

نمایش دیور کاری از گروه مونو/شورایی با ایده‌پردازی و اجراگردانی آریان رضایی توانست با ۲۷۸۹ تماشاگر پذیرای استقبال  یک و نیم برابر ظرفیت تماشاگران سالن سایه باشد.

این نمایش با ۳۲ اجرا به فروش ۴۲۲۴۴۰۰۰ تومان دست پیدا کرد.

نمایش دیور به نویسندگی  هاله مشتاقی‌‌نیا و کارگردانی آریان رضائی فروردین و اریبهشت ۹۷ در سالن سایه روی صحنه رفت.

گروه مونو/شورایی سالن گذشته نیز با اجرای نمایش برلین به کارگردانی آریان رضائی توانست رکورد فروش پلاتوی اجرا دیگر سالن مجموعه تئاتر شهر را به نام خود ثبت کند.

نمایش برلین با ۳۹ اجرا میزبان ۳۰۰۰ تماشاگر بود این در حالی است که ظرفیت تماشاگران پلاتوی اجرا ۲۶ صندلی است.

 

«پک»؛ روایت زندگی سه همکلاسی قدیمی رشته هنر

درام اجتماعی «پک» با سبک رئالیسم جادویی به نویسندگی فاطمه مکاری و کارگردانی حسن احمدی قاجاری تا ۱۵ خرداد ماه در محل تماشاخانه استاد عزت‌اله انتظامی خانه هنرمندان ایران به نمایش درخواهد آمد.

پک روایت زندگی سه همکلاسی قدیمی رشته هنر به نام‌های سیاوش، کاوه و لیلاست که ازدواج یکی از شخصیت‌ها با لیلا و اعتیاد و خیال‌پرداری‌های دیگری، ماجراهای پیچیده‌ای را در این دارم ایجاد می‌کند.

سروش طاهری، مانلی حسین‌پور و مهبد قناعت‌پیشه بازیگران نمایش پک و حسن زارع، دستیار کارگردان و حسین احمدی قاجاری طراح صحنه این نمایش هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارت‌اند از مقدی شامیریان،طراح لباس، علی احمدی قاجاری، طراح نور، مژگان قربانی، منشی صحنه و محمد رمضانی مدیر صحنه.

اجرای این نمایش هرشب از ساعت ۲۱ آغاز می‌شود و سه روز نخست نمایش پک دارای ۵۰ درصد تخفیف است.

دانشجویان تئاتر تا پایان زمان اجرای این نمایش از تخفیف ۳۰ درصدی  جهت تماشای آن برخوردارند و خرید بلیت برای این نمایش از طریق سایت تیوال امکان‌پذیر است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار