نمایش «اسم» در اسفند 98 در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود

یکشنبه 9 فوریه 2020 در 12:01


نمایش « اسم »به  نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر وکارگردانی رضا جاویدى و تهیه کنندگی میرعلی رضا دریابیگی از ۱ اسفند ماه در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود.

به گزارش تیتر هنر، نمایش « اسم »به  نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر، با ترجمه شهلا ریاحی،کارگردانی رضا جاویدى و تهیه کنندگی میرعلی رضا دریابیگی از ۱ اسفند ماه ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود.

 نمایش « اسم » داستان مردی ست چهل‌ساله به نام ونسان؛ مردی که به لحاظ اجتماعی فردی موفق ارزیابی می‌شود. ونسان که به‌تازگی صاحب فرزند شده، در رویارویی با حس پدر شدن خود را در شرایطی تازه و تجربه نشده می‌یابد. اصلی‌ترین صحنه‌های نمایش در یک میهمانی خصوصی می‌گذرد، جایی که ماجرای بچه‌دار شدن ونسان و کنجکاوی برای دانستن نامی که برای فرزندش برگزیده به کنجکاوی درباره زندگی شخصی او می‌انجامد.

سامان دارابى ، محمد صدیقى مهر ، لاله مرزبان، سارا مقدم و محمد نادرى بازیگران نمایش «اسم »هستند .

لازم به اشاره است نمایش «اسم» به  نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر، با ترجمه شهلا ریاحی ،کارگردانی رضا جاویدى و تهیه کنندگی میرعلی رضا دریابیگی از ۱ اسفند ماه ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • آیا جشنواره فیلم فجر همچنان برایتان جذابیت دارد؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار