نمایش‌های تئاترشهر و سنگلج در هفته اول تیر 97 چقدر فروش داشتند؟

سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ در ۱۵:۰۸


مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج، تعداد تماشاگران خود در هفته اول تیر ماه ۹۷ را اعلام کردند.

به گزارش تیترهنر، مجموعه تئاتر شهر که تیر ماه ۹۷ را با اجرای ۵ نمایش در سالن های چهارسو، قشقایی، سایه و پلاتو اجرا آغاز کرده آمار تماشاگران هر نمایش را تا تاریخ ۸ تیر ماه جاری اعلام کرده است.
در سالن چهارسو نمایش «دیر راهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی تا ۸ تیر ماه ۱۷ نوبت روی صحنه رفته است. برای این نمایش ۴۳۸ بلیط تمام بها، ۲۲۳ بلیط نیم بها، ۲۷۷ بلیط تخفیف دار و ۴۱۶ بلیط میهمان ارائه شده که در مجموع ۱۳۵۴ تماشاگر از آن دیدن کرده اند. برای این نمایش مبلغ ۲۳۱ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال در گیشه ثبت شده است. سالن چهارسو برای ۱۲۲ تماشاگر صندلی دارد.
در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر نیز که ۹۶ نفر گنجایش دارد نمایش “تو مشغول مردنت بودی ” به کارگردانی مژگان خالقی روی صحنه است. این نمایش طی ۱۲ اجرایی که تا ۸ تیر ماه داشته ۱۱۴ بلیط تمام بها، ۲۱۲ بلیط نیم بها، ۸۵ بلیط تخفیف دار و ۲۴۵ بلیط میهمان ارائه کرده و در مجموع ۶۵۶ تماشاگر آن را دیده اند. برای این نمایش در گیشه مبلغ ۸۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

اما در سالن سایه این مجموعه دو نمایش در حال اجرا هستند که “تئاتر قجری” به کارگردانی داریوش رعیت طی ۱۵ اجرایی که پشت سر گذاشته ۴۲۹ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۹۳ بلیط تمام بها، ۳ بلیط نیم بها، ۲۰ بلیط تخفیف دار و ۳۱۳ بلیط میهمان ارائه شده که رقم گیشه ۳۳ میلیون و ۱۵۰ هزارریال رسیده است. نمایش “پلاس پلاس به توان دو ” به کارگردانی سینا شفیعی دیگر نمایش این سالن سایه است که تا ۸ تیر ماه ۱۴ نوبت روی صحنه رفته و ۳۸۷ تماشاگر داشته است. ۸۱ بلیط تمام بها، ۳ بلیط نیم بها، ۷۱ بلیط تخفیف دار و ۲۳۲ بلیط میهمان برای این نمایش ارائه شده و مبلغ ۴۱ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان در گیشه دارد. گنجایش سالن سایه ۷۲ صندلی است.

نمایش “پرتی” به کارگردانی بهار رضی زاده نیز که در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است طی ۵ اجرایی که تا پایان هفته گذشته داشته میزبان ۱۴۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۶ بلیط تمام بها، ۶۲ بلیط تخفیف دار و ۵۰ بلیط میهمان ارائه شده که رقم گیشه آن ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

آمار هفتگی تماشاخانه سنگلج نیز برای دو نمایش نیرنگ اورنگ و عکس خانوادگی اعلام شده است که رشد تماشاگران این دو نمایش را در هفته دوم اجرا نشان می دهد.

نمایش “نیرنگ اورنگ” به کارگردانی مرتضی برزگرزادگان در این هفته میزبان ۲۹۶ تماشاگر بوده که شامل ۱۰ بلیط تمام بها، ۷ بلیط نیم بها، ۵۷ بلیط تخفیف دار و ۲۲۲ بلیط میهمان بوده است. مبلغ ۱۴ میلیون و ۲۵ هزار ریال در گیشه برای این نمایش  ثبت شده است.

نمایش “عکس خانوادگی ” به کارگردانی رضا بهرامی نیز از ۳ تا ۸ تیر ماه میزبان ۱۵۶ تماشاگر بوده که ۷ بلیط تمام بها، ۶ بلیط نیم بها، ۵۸ بلیط تخفیف دار و ۸۵ بلیط میهمان را شامل می وشد. گیشه هفته گذشته این نمایش ۱۳ میلیون و ۳۲۵ هزار ریال ثبت شده است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار