نمایشگاه کتاب مجازی در سومین روز چقدر فروش داشت؟

جمعه 3 بهمن 1399 در 15:40


آزاده نظر‌بلند، از ۱۷ هزار ۷۳۳ سفارش تا ساعات اولیه سومین روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد و گفت: ۱۳ هزار نفر از مشمولان از بن‌های خود برای خرید از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خرید کرده‌اند.
به گزارش تیتر هنر، آزاده نظر‌بلند، معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در گفت‌‌و‌گو با ایبنا، درباره جدید‌ترین آمار نمایشگاه مجازی کتاب تهران بیان کرد: از ابتدای نمایشگاه تا این ساعت، در مجموع ۱۷ هزار ۷۳۳ سفارش و بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

وی درباره تعداد کتاب‌های فروخته شده ادامه داد: با توجه به ارتقا فنی سایت خوشبختانه، ۹۴ هزار ۵۰۰ نسخه کتاب فروخته شده‌است.

نظر‌بلند با اشاره به درخواست‌های ثبت شده به معنای تعداد بازدید‌کننده‌ها، ادامه داد: از ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۲۰ میلیون نفر از سایت نمایشگاه بازدید کردند؛ علاوه‌براین آمار بیشترین مراجعه در ساعت، ۲ میلیون مراجعه به ثبت رسیده است.

معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران درباره میزان هزینه‌‌کرد بن از سوی مشمولان گفت: در مجموع  نزدیک به ۱۳ هزار نفر از مشمولان از بن‌های خود برای خرید از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خرید کرده‌اند.

نمایشگاه مجازی کتاب تهران تا ۶ بهمن‌ماه ادامه دارد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار