مهلت ثبت نام در جشنواره «تئاتر باران» تمدید شد

چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۵


مهلت ثبت نام در جشنواره تئاتر باران که این دوره با عنوان”فغر” برگزار می شود؛ تا ۲۲مرداد ماه تمدید شد و علاقه مندان می‌توانند تا پایان تاریخ اعلام شده، به دبیرخانه مجموعه تئاتر «باران» مراجعه کنند.

به گزارش تیترهنر، فراخوان چهارمین دوره ی جشنواره تئاتر باران از طریق رسانه ها منتشر و طبق برنامه ریزی های انجام شده مهلت ثبت نام تا ۲۲ مرداد ماه سال جاری تمدید شده است و علاقه مندان می‌توانند، تا قبل از تاریخ مقرر در این جشنواره شرکت کنند. مقررات و ضوابط فراخوان و شرایط این جشنواره در سایت تئاتر «باران» قابل دسترسى و مطالعه است.

کلیه متقاضیان بدون ارائه متن، جهت بازخوانی در فهرست بازبینی قرار می‌گیرند و میتوانند در جشنواره ثبت نام کنند.بازبینی آثار به صورت زنده در پایان مرداد ماه در تماشاخانه باران انجام می‌گیرد.موضوع آثار شرکت‌ کننده در جشنواره آزاد می‌باشد. جشنواره به مدت ۷ روز در شهریورماه سال ۱۳۹۷ در دو بخش اجرای صحنه‌ای و نمایشنامه‌خوانی برگزار می‌شود که تعداد آثار راه‌یافته به مرحله پایانی منوط به کیفیت آثار و انتخاب هیئت بازبینی جشنواره می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری و تکمیل فرم ثبت نام برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کنند. گروه های فعال در حوزه تئاتر در شهرستان ها نیز می‌توانند مدارک مورد نیاز را به جشنواره ارسال کنند.

داوران بازبین جشنواره تئاتر «باران» بعد از اتمام فرصت ثبت نام، فعالیت خود را آغاز می‌کند و اسامی آنها به زودی اعلام خواهد شد. اسامی آثار برگزیده بعد از نظر نهایی هیات انتخاب از طریق خبرگزاری ها و سایت تئاتر باران اعلام خواهد شد.

نشانی دبیرخانه:خیابان انقلاب – ابتدای خیابان فلسطین جنوبی- پلاک ۲۹۲٫

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • ضعیف‌ترین گزارشگر تلویزیون ایران؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار