مهران مدیری برای اجرای دوباره «دورهمی» درآمد حاصل از آگهی‌های بازرگانی این برنامه را می‌خواهد!

یکشنبه 24 نوامبر 2019 در 13:51


بازگشت مهران مدیری به تلویزیون و ساخت سری جدید دورهمی به اما و اگر و شرط‌هایی کشیده شده است. مدیری برای اجرای دوباره دورهمی شرطی جدید گذاشته که بسیار عجیب و دور از منطق است و می‌تواند پایه‌گذار بدعت‌ تازه‌ای در تلویزیون باشد.

به گزارش تیتر هنر، ماجرای همکاری دوباره مدیری با تلویزیون به چرا و گذاشتن شرط و شروط کشیده است. هفت صبح درباره شروط مدیری برای مدیران تلویزیون نوشت: اینجا و آنجا گفته می‌شود سازندگان دورهمی به شرط دریافت درآمد حاصل از آگهی‌ها که پیش و در بین این برنامه پخش می‌شود، حاضر به همکاری دوباره با تلویزیون شده‌اند. درباره هزینه آگهی‌های بازرگانی روایت‌های مختلفی شنیده‌ شده اما فارغ از هزینه دقیق، همین قدر کافی است بدانیم گاهی این مبلغ به دقیقه‌ای ۱۹ میلیون هم رسیده. عوامل مختلفی در میزان مبلغ آگهی‌ها موثر هستند، از جمله محبوبیت برنامه و خب دورهمی هم برنامه‌ای محبوب است و آگهی‌های پیش و در میان آن سقف قیمت را داراست.

وقتی مجید و حمید آقاگلیان سریال قهوه تلخ را در سال ۸۹ به کارگردانی مدیری کلید زدند، مدیر وقت شبکه سه رقم ۳/۵ میلیارد تومانی برای خرید این سریال پیشنهاد می‌کند اما برادران آقا گلیان درآمد حاصل از آگهی‌های بازرگانی قبل و بخش میانی سریال را هم مطالبه می‌کنند که مورد تائید مدیران شبکه قرار نمی‌گیرد. حالا بر اساس شایعات تلویزیون با شرط سازندگان دورهمی موافقت کرده است.

درخواست درآمد حاصل از آگهی‌های بازرگانی را سازندگان چند برنامه شاخص دیگر پیشنهاد کرده بودند که با مخالفت مدیران تلویزیون مواجه شد. در این میان مجموعه کلاه قرمزی هم چنین مطالبه‌ای داشته که مدیر شبکه دو با آن موافقت نکرده است.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • آیا جشنواره فیلم فجر همچنان برایتان جذابیت دارد؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار