مروری بر وضعیت کنونی اقتصاد ایران و برنامه های اقتصادی دولت

سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۶


وضعیت کنونی اقتصاد ایران و برنامه های دولت در حوزه های مختلف بخش اقتصاد در شبکه پرس تی وی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

به گزارش تیترهنر به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، برنامه «ایران امروز» (Iran Today) به تهیه کنندگی یوسف پورانوری با حضور کارشناسان مختلف مسایل اقتصادی کشور به بحث و بررسی پیرامون کاهش ارزش ریال به دلیل تقاضای شدید برای دلار در ماه‌های اخیر، دلایل روانی و واقعی گران شدن دلار، افزایش قیمت دلار و تاثیر آن بر گرانی کالاها و راهکارهای دولت برای جلوگیری از تاثیر دلار بر نیازهای اولیه مردم می پردازد.

این برنامه همچنین ضمن مروری بر وضعیت زندگی مردم عادی در تامین نیازهای اولیه و راهکارهای وزارت بازرگانی برای شرایط پس از تحریم‌های آمریکا به بررسی تبعات مثبت بالا رفتن ارزش دلار نسبت به ریال برای اقتصاد ایران از جمله ارزان بودن ایران برای توریست ها، خروج کارگران افغانی از ایران و امکان ایجاد فرصت های شغلی برای ایرانی ها، ایجاد فرصت های مناسب برای صادرات، بی صرفه شدن واردات کالا به صورت قانونی یا قاچاق و هدایت سرمایه های داخلی به سمت بخش های مولد خواهد پرداخت.

محمد لاهوتی رییس کنفدراسیون صادرات ایران، حسین راغفر اقتصاددان، پدرام سلطانی فعال اقتصادی و نایب رییس اتاق بازرگانی، سعید مجتهدی رییس کانون صرافان ایران، احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و یداله صبوحی پروفسور انرژی و عضو انستیتو تحقیقات انرژی دانشگاه شریف کارشناسان مهمان این برنامه هستند.

«ایران امروز» با اجرای لیلا فرامرزی ساعت ۰۱:۰۰ بامداد چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود. تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت ۰۶:۰۰ و ۱۹:۰۰ ، پنجشنبه ساعت ۰۸:۰۰ و شنبه ساعت ۱۱:۰۰ پخش خواهد شد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار