عذرخواهي حسن معجوني بابت ايراداتي كه حين اجراي «ايوانف» به وجود آمد

سه شنبه 19 مرداد 1395 در 14:40


اجرای دیشب «ایوانف» با چندین نقص فنی عجیب در نورپردازی صحنه مواجه شد.

به گزارش هفت هنر، نمایش «ایوانف» به کارگردانی امیررضا کوهستانی که پس از پنج سال،‌ دوباره در تهران و تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود در اجرای شب گذشته با چندین مورد نقص و ایراد عجیب در نورپردازی مواجه شد که از یک کار حرفه‌ای و در این سطح بعید به نظر می‌رسد.

در بخش‌هایی از نمایش، ناگهان نور صحنه قطع شد و چراغ صندلی تماشاگرها روشن شد. این اشتباه  برای ثانیه‌هایی طولانی ادامه داشت و کسانی که اجرای «ایوانف» را در تئاتر شهر دیده بودند می‌دانستند چنین کاری جزئی از نمایش نیست. در ضمن چنین نورپردازی هیچ توجیه عقلانی در آن قسمت از نمایش نداشت. پس از آن باز برای چند بار دیگر قطع و وصل شدن نور صحنه ادامه شد.

با پایان نمایش حسن معجونی که نقش اصلی نمایش را به عهده داشت با چهره‌ای عصبی با عذرخواهی بابت اشتباهات به وجود آمده این ایرادها را خارج از گروه بازیگری دانست. همچنین در ابتدای نمایش هم صدای بازیگران که از طریق میکروفن پخش می‌شد با خش خش و کیفیت پائینی همراه بود که پس از گذشت مدتی این مشکل برطرف شد.

وقوع چنین اشتباهاتی در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر و حین اجرای یک گروه حرفه‌ای موردی است که کسی انتظار آن را نمی‌کشید و برای همه تعجب‌آور بود.

۲ نظر برای “ عذرخواهی حسن معجونی بابت ایراداتی که حین اجرای «ایوانف» به وجود آمد ”

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار