شهاب حسینی: جایزه جشنواره فیلم کن برای من خوش یمن نبود

یکشنبه 17 مرداد 1395 در 00:34


 شهاب حسینی می‌گوید که دریافت جایزه جهانی جشنواره فیلم کن برای وی خوش یمن نبوده است.

 به گزارش هفت هنر، شامگاه شنبه ۱۶ مرداد مراسم افتتاح باشگاه هواردان هنر  ایران برگزار شد  و در این مراسم ازشهاب حسینی، فرهاد اصلانی، کیانوش عیاری، رضا میرکریمی تقدیر شد.

 شهاب حسینی  طی سخنانی با اشاره به اتفاقاتی که برای وی بعد از کسب جایزه جشنواره فیلم کن رخ داده است  گفت: من تصور می‌کردم که هر جایزه جهانی برای کسی که آن جایزه را می‌گیرد  یک خوش شانسی‌های  می‌آورد و باعث  شروع یک دوره طلایی در فعالیت هنری  برنده جایزه می‌شود اما اشتباه فکر می‌کردم.

وی ادامه داد: از زمانی که به ایران  بازگشتم  کسب این جایزه برای من خوش یمن نبوده است و با چالشها و حواشی فرساینده‌ای  مواجه  بودم.

بازیگر فیلم  فروشنده افزود: از همان  زمانی که  وارد  فرودگاه شدم متوجه شدم که هیچ تمهیدی برای ساماندهی جمعیت و مردم عزیزی که راه زیادی  را  قبول زحمت کرده بودند و  به استقبال ما آمده بودند اندیشیده نشده است  و ما شرمنده آنها شدیم و نتوانتسیم به احساسات آنها پاسخی شایسته بدهیم و  از همین جا به آنها می گویم  که قدمهای شما  روی چشم ما بوده است  و ببخشید که نتوانتسیم تشکر کنیم.

 وی  ادامه داد: این روزها رگبارهای غم انگیزی را  سپری کردم ولی امشب نسیمی  از مهر و محبت به من وزید  و جان گرفتم و تا جان در بدن دارم برای سربلندی  ایران و انسان ایرانی تلاش می‌کنم.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار