شبکه سحر و دریافت لوح تقدیر همکاری با فستیوال فیلم ویوای سارایوو

سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۷


جشنواره فیلم  «ویوا» ی بوسنی و هرزگوین از شبکه جهانی سحر به سبب پوشش مناسب این جشنواره در چند سال گذشته تاکنون، تقدیر کرد.

به گزارش‌ تیترهنر به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی صداوسیما، راتکو اوروزوویچ عضو آکادمی اورآسیا فیلمسازان بالکان و مدیر فستیوال فیلم ویوا ، با حضور در دفتر نمایندگی صدا و سیما در سارایوو، با بهروز ناصری مدیر این دفتر دیدار و گفت و گو کرد.

اوروزوویچ با قدردانی از همکاری صمیمانه  شبکه سحر با فستیوال فیلم ویوا در پوشش خبری طی سه سال گذشته این جشنواره، لوح تقدیر همکاری با فستیوال فیلم ویوا را  به نمایندگی از شبکه سحر به بهروز ناصری مدیریت دفتر نمایندگی تقدیم و درباره ادامه همکاری ها در آینده ابراز امیدواری کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه چهارمین دوره جشنواره فیلم ویوا از تاریخ دوازدهم تا شانزدهم سپتامبر در سارایوو و یازده شهر دیگر برگزار خواهد شد گفت: برای جشنواره امسال از میان ۱۶۰۰ فیلم ارسالی، ۱۴۲ فیلم کوتاه و بلند ایرانی برای شرکت در سه بخش گردشگری، دین و محیط زیست ارسال شده اند.

مدیر فستیوال فیلم ویوا افزود: در روز اول با حضور شهردار سارایوو، عبدالله اسکاکا مراسم افتتاحیه آغاز خواهد شد و در ادامه اکران فیلم های گردشگری را خواهیم داشت. روز دوم فیلم های بخش محیط زیست به نمایش در خواهد آمد و در روز پایانی فیلم های با موضوع دین و مذهب اکران خواهد شد. فستیوال از طریق شبکه تلویزیونی BHRT که اسپانسر اصلی فستیوال است، پخش خواهد شد.

بهروز ناصری نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از همکاری با فستیوال فیلم ویوا، ابراز امیدواری کرد  این همکاری در دوره های آتی بیشتر و عمیق تر شود. وی همچنین پیشنهاد داد که جشنواره فیلم های یک دقیقه ای با موبایل برای جوانان بوسنیایی و منطقه بالکان با همکاری فستیوال فیلم ویوا و شبکه سحر برگزار شود.

ناصری افزود: در این جشنواره سعی می کنیم از کارگردانان، هنرآموزان و فعالان جوان عرصه فیلم و فیلمسازی در بوسنی و هرزگوین و کشورهای منطقه بالکان استفاده کنیم.

مدیر دفتر صدا و سیما در سارایوو در ادامه تاکید کرد: انتخاب هیئت داوران از افراد متخصص و کارشناس در این زمینه باعث بالا رفتن سطح جشنواره خواهد شد. وی همچنین برای پوشش خبری چهارمین دوره جشنواره فیلم ویوا به صورت روزانه اعلام آمادگی کرد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار