«شاخه گلی برای عروس» در هیسپان تی وی

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۵


سینمایی طنز «شاخه گلی برای عروس» برای مخاطبان اسپانیایی زبان علاقه مند به سینمای ایران آماده پخش از هیسپان تی وی است.
به گزارش تیترهنر به نقل از روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، فیلم سینمایی «شاخه گلی برای عروس» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی داستانی شاد و مفرحی دارد و قصه سلطان علی، فردی روستایی با بازی جواد رضویان را روایت می کند که دل در گرو عشق آزیتا، دختری شهری و ثروتمند بسته است. سلطان‌علی در توافقی با ناصر، دایی آزیتا، قول داده اگر این ازدواج سر بگیرد، در عوض زمین‌هایش را در روستا به ناصر می‌فروشد. از طرفی آزیتا مردی به نام سعید را دوست دارد و…
در این فیلم طنز سینمایی جواد رضویان، حدیث فولادوند، مجید صالحی، مهران رجبی، زهره حمیدی و مهدی امینی خواه نقش آفرینی می کنند.
فیلم های سینمایی ایرانی در هیسپان تی وی به دلیل نشان دادن فضای سالم خانوادگی، معنویت و پاکی در مقایسه با سینمای آمریکای لاتین توانسته اند مخاطبان بی شماری را از کشورهای اسپانیایی زبان جذب خود کرده و شنبه های هر هفته به دیدن این فیلم های ایرانی می نشینند.
فیلم سینمایی «شاخه گلی برای عروس» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و تهیه کنندگی محسن وزیری تولید سال ۱۳۸۳ شنبه ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران آماده پخش برای مخاطبان هیسپان تی وی است و در ساعت ۱۳:۳۰ فردای آن روز باز پخش خواهد شد.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

آخرین اخبار