سفر به «اعماق غار نخجیر» با پرس تی وی

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱۶:۳۳


بینندگان شبکه پرس تی وی با مستند «ساختار عمیق» (Framing the Deep) به بازدید از غار نخجیر از جاذبه های طبیعی استان مرکزی می پردازند.

به گزارش تیترهنر به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این مستند به کارگردانی علی نظری و محصول سال ۲۰۱۵ شبکه پرس تی وی است و داستان سفر یک تیم تحقیقاتی شامل دانشمندان و محققان غربی را روایت می کند که برای اجرای یک دوره آموزشی و بازدید از غار نخجیر به ایران آمده اند.

دوربین مستند «ساختار عمیق» با این تیم تحقیقاتی همراه می شود و تجربه ها و نظرات آنها را به همراه زیبایی های بصری یکی از زیباترین غارهای ایران به تصویر می کشد.

این مستند با به نمایش گذاشتن بخشی از نادیده های طبیعی ایران، مخاطبان به ویژه مخاطبان غربی خود که طبیعت بکر ایران را کمتر دیده اند، با غار نخجیر آشنا می کند. این غار که در سال ۱۳۶۸ توسط چوپان های نراق کشف شده، در استان مرکزی بین نراق و دلیجان در منطقه ای به نام چال نخجیر و در دامنه کوه تخت واقع شده است.

مستند «ساختار عمیق» سه شنبه ۱ خرداد ساعت ۰۵:۰۰ به مدت ۲۵ دقیقه روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود و تکرار آن در ساعات ۱۰:۰۰ ، ۱۶:۰۰ ، ۲۲:۰۰ و ۰۲:۰۰ پخش می شود.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار