رشیدپور اشتباهش را پذیرفت و عذرخواهی کرد

چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۱


رضا رشیدپور با پذیرش اینکه روایت اخیری که در برنامه «حالا خورشید» از سرپل‌ذهاب مطرح شده، جعلی بوده است، از بینندگان عذرخواهی و توضیحاتی را در این خصوص بیان کرد.

به گزارش تیترهنر، رشیدپور در بخش‌هایی از توضیحاتش گفته است: من شخصیت هیچکدام از هموطنانم را با جدل رسانه‌ای تاخت نمیزنم و به کسی اجازه نمیدهیم او را تخریب کند. خبر خبرگزاری‌ها صحیح است. از صمیم قلب از مخاطبان برنامه عذرخواهی می‌کنم.

در توضیحات تکمیلی رشیدپور اینگونه آمده است:

«در ۲۴ ساعت گذشته برخی رسانه‌ها نوشتند “رشیدپور دروغ گفت” و “روایت جعلی رشیدپور از سرپل ذهاب”!

مردم باید بدانند فلسفه دعوت از ایشان این بود که ۵ روز بعد از زلزله برای شادی مردم سرپل ذهاب با امکانات اولیه ارایشگاه راه انداخته بود.

در بین گفتگو، بانوی محترم از نیازهایشان صحبت کردند و از نبود کانکس حرف زدند که حالا خورشید به رسم همیشگی گفت می‌تواند این نیاز را تامین کند.

در ۲۴ ساعت گذشته گروهی که مشغول پیگیری برای ارسال کانکس بودند متوجه شدند که حرف‌های این بانوی محترم در آنتن زنده “خیلی دقیق” نبوده است و بحمدالله اوضاعشان رو به سامان است/ بنابراین خبر خبرگزاری‌ها صحیح است.

من نمی‌خواهم کسی را تخریب کنم. یک بانوی رنج کشیده شاید بنا به هیجان و یا استرس آنتن و … تلاش کرده نیاز همشهریانش را مطرح کند.

من شخصیت هیچکدام از هموطنانم را با جدل رسانه ای تاخت نمیزنم و به کسی اجازه نمیدهیم او را تخریب کند.

ما یک برنامه زنده تلویزیونی داریم که به کسی امر و نهی نمیکنیم چه بگوید یا چه نگوید.

به رسم حرفه‌ای و به عنوان تهیه‌کننده برنامه از صمیم قلب از مخاطبان برنامه ام عذرخواهی میکنم و آرزو می‌کنم همه زلزله‌زده‌ها آنقدر در آرامش باشند که کسی نیاز به کانکس نداشته باشد.

من از کسانی که اشتباه را با اشتباه دیگری جبران می‌کنند گلایه دارم/ کسانی که با یک دوربین وارد منزل این بانو شدند و با ان لحن با او صحبت کردند.»

به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» با حضور یک بانوی زلزله‌زده کرمانشاهی روایتی از کارآفرینی و زندگی در چادرها را بعد از گذشت بیش از پنج ماه از زلزله سرپل‌ذهاب به تصویر کشید که در ادامه دوربین یکی از خبرگزاری‌ها با حضور در آپارتمان محل زندگی این فرد که اتفاقا از امکانات قابل قبولی هم برخوردار بود، از جعلی بودن این خبر پرده برداشت.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • با توجه به حاشیه‌های اخیر سلبریتی‌ها آیا هنوز به آنها اطمینان دارید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار